Nowa seria monitorów ERIS marki PreSonus

13.09.2023

Nowa seria monitorów ERIS marki PreSonus

9 nowych modeli monitorów i 2 subwoofery

PreSonus wprowadza nowe monitory studyjne ERIS, w których znajdziemy modele z serii Essential, Studio i Pro.

W serii ESSENTIAL znajdują się cztery wszechstronne modele, zapewniające czysty, dokładny dźwięk o studyjnej jakości. Dwa z nich oferują bezprzewodową łączność Bluetooth, dzięki której możesz przesyłać strumieniowo ulubioną muzykę z dowolnego urządzenia:

Eris 3.5 z membraną 3,5-calową
Eris 3.5 BT z membraną 3,5-calową i łącznością Bluetooth
Eris 4.5 BT z membraną 4,5-calową i łącznością Bluetooth
Eris 5 BT z membraną 5-calową

W serii STUDIO znajdują się trzy modele z membranami 4-calową, 5-calową i 8-calową: Eris Studio 4, Eris Studio 5 i Eris Studio 8. Dzięki zaskakującej ilości niskich tonów i szerokiemu, dobrze kontrolowanemu sweet spotowi, możesz cieszyć się monitorowaniem klasy studyjnej nawet w najmniejszych przestrzeniach.

W serii PRO znajdują się dwa modele z membraną 6-calową i 8-calową: Eris Pro 6 i Eris Pro 8. Zapewniają głębokie, kontrolowane niskie tony i szeroki sweet spot, płynną reakcję w całym zakresie częstotliwości i szczegółową reprodukcję transjentów, która przeczy swojej cenie.
Monitory Eris Pro są przystosowane do Dolby Atmos®, a ich konstrukcja zapewnia oszałamiająco dokładny dźwięk, dzięki czemu usłyszysz każdy szczegół miksu.

Rodzinę nowych monitorów ERIS uzupełniają dwa subwoofery:
Eris Pro Sub10, idealny towarzysz referencyjnych monitorów Eris Pro i Eris Studio
Eris Sub8 BT, choć jest kompatybilny z różnymi pełnozakresowymi monitorami studyjnymi, został zaprojektowany w celu uzupełnienia brzmienia i pasma przenoszenia monitorów z serii Eris i Eris Studio.

Pozostałe aktualności

Korzystając z niniejszej strony internetowej wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja sp. z o.o. sp. k. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce prywatności.

Made by OSOM