Nowa kolekcja brzmień do procesorów HeadRush

19.02.2019

Nowa kolekcja brzmień do procesorów HeadRush

11 brzmień Gabriela Guardiana do procesorów HeadRush Pedalboard i Gigboard

Wzywamy wszystkich metalowców!
Oto kolekcja brzmień, której nie możecie przegapić!
Headrush połączył siły z Gabrielem Guardianem – instrumentalistą, kompozytorem, producentem i wirtuozem gitary, znanym z zespołów Immortal Guardian i FYER.

Wspólnie z Gabrielem Guardianem stworzyliśmy dla Was 11 obłędnych brzmień dla przełomowego procesora HeadRush Pedalboard i całkowicie nowego procesora Gigboard.

Ta kolekcja nieziemskich efektów, od kąśliwych solówek do przestrzennych partii z szerokim pogłosem, ma dosłownie wszystko!
Więc na co czekasz? Ściągnij brzmienia i daj czadu!

Gabriel Guardian jest multiinstrumentalistą i wirtuozem, znanym z wyjątkowej umiejętności gry z niesamowitą prędkością zarówno na gitarze jak i klawiaturze.
Jego talent przyciągnął uwagę wielu muzycznych gwiazd oraz firm instrumentalnych.

Gdy Guardian po raz pierwszy zagrał z multiefektem Pedalboard, od razu zdobył uznanie gitarowych mistrzów takich jak Michael Angelo Batio, Steve Vai i Eric Johnson.

Większość czasu muzyk poświęca pisaniu, nagrywaniu i koncertowaniu. Obecnie jest zaangażowany w dwa projekty muzyczne: wirtuozerski metalowy kwartet Immortal Guardian oraz duet FIVE wykonujący taneczną muzykę elektroniczną.

Pozostałe aktualności

Od 25.05.2018 obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku (RODO). W związku z tym potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera.

Made by OSOM