Nowa aktualizacja PreSonus Studio One 5.2

12.03.2021

Nowa aktualizacja PreSonus Studio One 5.2

Nowe funkcje i mnóstwo udogodnień

Nowe funkcje, liczne udogodnienia i jeszcze lepszy interfejs użytkownika – teraz dostępne w formie bezpłatnej aktualizacji dla wszystkich użytkowników popularnej „piątki”!

Studio One to Twój kreatywny partner, asystent produkcji, wydawca online, pakiet masteringowy i kumpel z zespołu. Aplikacja pozwala komponować, nagrywać, produkować, miksować, masterować i wykonywać… Wszystko w ramach intuicyjnego środowisko pracy z jednym oknem oraz szybką i łatwą obsługą opartą na funkcji „przeciągnij i upuść”!

Najważniejsze zmiany w 5.2 dotyczą występów scenicznych i transmisji internetowych. Wbudowana strona ‘Występ’ w Studio One umożliwia wykorzystanie ścieżek studyjnych jako podkładów dla utworów granych na żywo. Utwory możesz układać na bieżąco, zapętlając ich fragmenty lub całkowicie je pomijając, dzięki czemu strona stała się najlepszym rozwiązaniem do live loopingu. Dodatkowo apka Studio One Remote pozwala używać tabletu jako głównego kontrolera podczas występów na żywo!

Gorącą nowością są również wariacje brzmieniowe (Sound Variations), które ułatwiają zarządzanie artykulacjami w nawet najbardziej złożonych bibliotekach orkiestrowych. Wszyscy kompozytorzy docenią również możliwość edycji i drukowania partytur w notacji tradycyjnej, perkusyjnej i tabulaturowej.

Jest również dostęp do PreSonus Sphere Workspace. Współpraca nad projektami i uzyskiwanie opinii na temat naszych miksów stało się szybsze i łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej.

I oczywiście mnóstwo innych ulepszeń, które nie dają się skategoryzować, ale pozwalają produkować bez ograniczeń i występować bez strachu. Sprawdź je wszystkie!

Co nowego w wersji Studio One 5.2?

Rozszerzona lista zalet programu:

Pozostałe aktualności

Korzystając z niniejszej strony internetowej wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja sp. z o.o. sp. k. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce prywatności.

Made by OSOM