Nietypowe studio Dynaudio w kontenerze

28.08.2018

Nietypowe studio Dynaudio w kontenerze

Firma Dynaudio stworzyła "niesłyszalne" studio kontenerowe

Firma Dynaudio zbudowała supernowoczesne i „niesłyszalne” studio mieszczące się w wielkim kontenerze!

Idea ta zrodziła się ze spostrzeżenia, że tylko do jednego procenta artystów należy 77% zysków wypracowywanych w całej branży produkcji muzycznej. Zdumiewający jest też fakt, że aż 91% artystów pozostaje całkowicie nieznana. Tworzą w salach prób, piwnicach, sypialniach czy garażach – tworzą w trudzie i w całkowitym odosobnieniu.

Myśląc właśnie o tych artystach, firma Dynaudio wymyśliła nowoczesne studio nagrań w kontenerze i nawiązała współpracę z profesjonalnym producentem.

Mobilne studio kontenerowe wyruszyło w drogę, by umożliwić wyrównanie szans właśnie tych 91% muzyków. Studio wystartowało ze swoją działalnością podczas tegorocznego duńskiego, największego festiwalu muzycznego Smukfest. Każdy zespół, który chciał skorzystać ze studia, mógł przez godzinę bezpłatnie nagrywać w towarzystwie nagradzanego amerykańskiego producenta muzycznego Ashley’a Shepherda oraz stworzyć wideo i miks gotowe do publikacji na stronach internetowych i w mediach społecznościowych. Dzięki temu powstaje świetna muzyka dla publiczności, na jaką zespół zasługuje. Producent nawiązał współpracę z kilkoma znakomitymi firmami, które wnosząc do projektu wiedzę, sprzęt, czas i entuzjazm, przyczyniły się do jego urzeczywistnienia. Jedną z firm jest firma DPA Microphones, która na ten cel użyczyła sporą liczbę mikrofonów. I oczywiście sama firma Dynaudio zaoferowała niemal cztery dekady doświadczenia pracy w profesjonalnej branży, zaczynając od największych i najbardziej znanych studiów nagraniowych, a kończąc na małych domowych zestawach.

Podczas siedmiu dni festiwalu Smukfest studio gościło już ponad 100 muzyków! Początkowo nie przypuszczano, że studio wzbudzi aż tak ogromne zainteresowanie.
Atmosfera w „niesłyszanym” studiu Dynaudio za każdym razem była identyczna: elektryzująca, przyjazna, gościnna i ekscytująca.

Czy chcesz wziąć udział w projekcie?

Jeśli jesteś niezrzeszonym artystą (jesteś solistą lub masz zespół) i chcesz spędzić trochę czasu w „niesłyszanym” studiu Dynaudio, skontaktuj się z Dynaudio. nami. Wyślij coś, czego Dynaudio może posłuchać, np. plik audio lub link do pliku na Soundcloud na adres unheard@dynaudio.com.

Producent rozważy każde zgłoszenie!

Pozostałe aktualności

Od 25.05.2018 obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku (RODO). W związku z tym potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera.

Made by OSOM