PREMIERA: MPC One Retro z Akai Professional!

11.05.2021

PREMIERA: MPC One Retro z Akai Professional!

Limitowana edycja MPC o klasycznej kolorystyce

Szukasz tego klasycznego klimatu retro, ale wymagasz pełnej mocy nowoczesnego MPC? Nie szukaj dalej, jest już nowa limitowana edycja MPC One Retro!

MPC One Retro łączy w pełni wielordzeniowy, nowoczesny workflow MPC z kolorystyką retro kultowych maszyn MPC 60, MPC 3000 i MPC 2000. Doświadczaj legendarnego wyglądu, ciesząc się jednocześnie potężnym, samodzielnym tokiem pracy, na którym można polegać przy tworzeniu beatów i produkcji muzyki nowej generacji.

Przejście na samodzielność
Doświadcz tej samej autonomicznej mocy legendarnego MPC w mniejszej formie.
Jeśli oczekujesz uzyskania naprawdę profesjonalnych rezultatów produkcji, od bogatych melodii i mocnych bębnów po najbardziej zaraźliwe groove’y, potrzebujesz narzędzi nowej generacji, które działają jako naturalne rozszerzenie twojej kreatywności. Przejdź do MPC One Retro, centrum produkcji muzycznej, które zostało stworzone w celu wzbogacenia przepływu pracy i stworzenia najlepszych warunków do samodzielnej produkcji. Nie trać czasu na pokonywanie kolejnych przeszkód i przejmij kontrolę nad swoją produkcją dzięki naszemu najnowszemu produktowi z rodziny MPC.

Pełne doświadczenie MPC
Nie daj się zwieść temu rozmiarowi. MPC One Retro zawiera wiele funkcji i narzędzi przepływu pracy, takich jak m.in. programowanie bitów, edycja, miksowanie efektów, instrumentów, w JEDNYM potężnym urządzeniu. To naprawdę bezkompromisowe doświadczenie twórcze.

Sercem i duszą MPC One Retro jest ten sam wielordzeniowy procesor, co w MPC X, umiejętnie przekształcony w kompaktową, samodzielną jednostkę biurkową, która z łatwością poradzi sobie z najbardziej wymagającymi zadaniami. MPC One Retro dostarcza prawdziwie inspirujących, bezpośrednich narzędzi, gotowych do każdego zadania związanego z produkcją muzyki. Edytuj i tnij sample za pomocą gestów wykonywanych palcami na jasnym, 7-calowym, kolorowym ekranie dotykowym. Wyrażaj swoje pomysły bez wysiłku i bezpośrednio dzięki pokrętłom i przyciskom dotykowym, które eliminują uciążliwe poruszanie się po menu.

Filary MPC
Wszystko, czego oczekujesz od samodzielnego MPC, jest tutaj, bez żadnych kompromisów.
Dzięki MPC One Retro masz dostęp do wszystkich funkcji MPC, których oczekujesz, doskonale umiejscowionych, z myślą o dwóch celach – łatwości obsługi i praktycznego usprawnienia przepływu pracy. 4 dotykowe pokrętła i duży główny enkoder bezproblemowo mapują się do najważniejszych parametrów. Szesnaście dynamicznych, czułych na docisk padów RGB zapewnia idealną reakcję dla pełnego zakresu ekspresji. Filary MPC Live takie jak Note Repeat, Full Level, 16 Levels oraz przyciski transportu uzupełniają arsenał możliwości sterowania MPC One Retro, zapewniając pełne możliwości produkcyjne.

Łączność studyjna
MPC One Retro integruje się z twoją przestrzenią twórczą za pomocą wszystkich niezbędnych złączy.
MPC One Retro jest gotowy do pracy z twoim obecnym środowiskiem studyjnym i będzie rozwijał się wraz z twoimi potrzebami. Podłącz swój kontroler USB lub instrumenty z wyjściem liniowym 1/4″. Steruj swoimi urządzeniami MIDI oraz modułami i rackami CV/Gate. I nie musisz martwić się o łączność, ponieważ MPC One Retro jest gotowy do współpracy z profesjonalnym sprzętem do produkcji muzyki.

MPC Software 2
Odkryj swoje kreatywne miejsce pracy dzięki naszemu przełomowemu oprogramowaniu MPC.
Stworzone od nowa oprogramowanie Akai Professional MPC 2 obsługiwane jest przez MPC One Retro zarówno w trybie autonomicznym, jak i kontrolera. Jest to innowacyjny pakiet produkcyjny, łączący możliwość 128-ścieżkowego sekwencjonowania, time-stretching w czasie rzeczywistym, funkcję wyzwalania klipów, zaawansowane możliwości edycji MIDI, obsługę VST w trybie kontrolera, działanie jako autonomiczna aplikacja na komputerach Mac i PC, zaawansowane funkcje samplowania oraz edycji/nagrywania audio, płynną integrację z DAW, przeprojektowany interfejs graficzny i o wiele więcej. Jeśli chcesz uwolnić się od produkcji muzyki na komputerze lub szukasz idealnego kontrolera do twórczych poszukiwań bazujących na programie DAW, oprogramowanie MPC 2 daje największy poziom twórczej wszechstronności.

Integracja ze Splice
Przyszłość treści na żądanie już nadeszła, wszystko jest dostępne w samodzielnym środowisku MPC One Retro.
Uprość przeglądanie i przesłuchania próbek dzięki integracji Splice w MPC One Retro. Splice Sounds nakręcają kreatywność producentów na całym świecie milionami wysokiej jakości, wolnymi od tantiem samplami, brzmieniami, presetami i pętlami, obejmującymi każdy styl muzyczny. Dzięki natywnie osadzonemu Splice w MPC One Retro uzyskasz natychmiastowy dostęp do własnej biblioteki Splice bezpośrednio z dotykowego interfejsu użytkownika.

Pamięć i łączność
Pozbądź się kłopotów z importem własnych sampli dzięki złączom MPC One Retro i wbudowanej pamięci masowej.
Standardowo MPC One Retro dostarczany jest z wewnętrzną kartą Micro SD o pojemności 4GB. Chcesz dodać własne brzmienia? MPC One Retro posiada wbudowane gniazdo na karty SD oraz wejście pamięci USB, które umożliwia natychmiastowy dostęp do własnych bibliotek sampli.

Wypełniony treścią
Od cenionych silników syntezy i narzędzi do miksowania po sample i pętle, jest tu wszystko, czego potrzebujesz do natychmiastowej kreatywności.

MPC One Retro ma własną bibliotekę nowych próbek perkusyjnych i pętli, która kontynuuje tradycję MPC uznanych w branży brzmień perkusyjnych wiodących projektantów dźwięku, w tym RawCutz, Sample Tools by CR2, F9, Decap, MSX Sound Design i MVP Loops.
W MPC One Retro zastosowano nasze charakterystyczne silniki syntezy Electric, Tubesynth i Bassline, a także wysokiej klasy efekty AIR FX do miksowania i masteringu. Z MPC One masz wszystko, czego potrzebujesz, aby stworzyć porywającą, niezapomnianą muzykę – muzykę, która jest oryginalnie twoja.

Pozostałe aktualności

Korzystając z niniejszej strony internetowej wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja sp. z o.o. sp. k. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce prywatności.

Made by OSOM