Morley w Audiostacji

27.04.2023

Morley w Audiostacji

Morley słynie ze swoich efektów gitarowych wah-wa

Audiostacja została wyłącznym dystrybutorem marki Morley w Polsce. To marka, która w świecie gitarowym znana jest z efektów gitarowych wah-wah.

Morley to legendarna amerykańska marka, która słynie ze swoich fantastycznych efektów gitarowych wah-wah. Dzięki innowacyjnemu podejściu i wysokiej jakości wykonania firma wyrobiła sobie status kultowej. W ciągu ponad 50 lat istnienia firmy z efektów Morleya korzystały takie gwiazdy jak David Gilmour, Geddy Lee, Cliff Burton, Steve Vai czy Mark Tremonti.

Każdy z efektów wah-wah firmy Morley posiada unikatowy obwód buforowy, który chroni i ulepsza Twoje brzmienie. Nie doświadczysz już zmian w głośności lub straty w jakości sygnału spowodowanych przez używanie wielu różnych efektów lub długich kabli.

Każda kostka Morleya jest zbudowana w taki sposób aby przetrwała wszelkie trudy trasy koncertowej oraz przeciwności losu. Dzięki bezprzełącznikowej aktywacji wystarczy, że nadepniesz na „kaczkę”, aby ją uruchomić oraz zdjąć nogę aby efekt przeszedł w tryb bypass. Wszystkie efekty wah-wah firmy Morley posiadają optyczny mechanizm, który nigdy nie piszczy i nie zużywa się. Dodatkowo fluorescencyjne logo Morley świeci w ciemności abyś zawsze trafiał nogą w odpowiedni efekt. Jednym z najbardziej popularnych produktów Morley jest Bad Horsie. Nad procesem powstawania tego wyjątkowego efektu czuwał sam Steve Vai, dzięki

Morley to nie tylko efekty wah-wah, ale również wysokiej jakości rozdzielacze sygnału. Dzięki takim produktom jak Morley ABY, czy Morley ABC będziesz mógł wysłać sygnał z jednej gitary do dwóch wzmacniaczy lub z dwóch gitar do jednego wzmacniacza. Jeżeli to Ci nie wystarczy to ABC PRO i ABY MIX dają Ci niemal nieograniczone możliwości routowania sygnału.

Coś szumi, coś brumi? Nie martw się bo dzięki takim efektom jak Hum Eliminator, czy Line Level Shifter będziesz mógł ochronić swoje brzmienie przed pętlą masy, która powoduje niechciane zakłócenia. Efekty te nie potrzebują zewnętrznego zasilania i nie wpływają na jakość brzmienia.

Najnowszy produkt Morleya to całkowicie analogowy multiefekt gitarowy AFX-1, który łączy w sobie wszystko co jest Ci potrzebne, aby dobrze wykonać swoją robotę – echo z lat 70, chorus z lat 80, distortion z lat 90 i „kaczka” z lat 2000.

W ofercie Morleya znajdziesz efekty wah-wah, analogowy multiefekt, splittery sygnału i reduktory szumów.

Zobacz listę produktów

Zobacz cennik

Posłuchaj efektów Morleya

Pozostałe aktualności

Korzystając z niniejszej strony internetowej wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja sp. z o.o. sp. k. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce prywatności.

Made by OSOM