Moog Werkstatt-Ø1 z ekspanderem CV

29.10.2020

Moog Werkstatt-Ø1 z ekspanderem CV

Popularny syntezator analogowy Werkstatt-01 z ekspanderem CV powraca!

Najbardziej dostępny cenowo syntezator Mooga jest już gotowy na sezon!

Werkstatt-Ø1 to patchowalny i kompaktowy syntezator analogowy. Ten instrument jest bramą do świata syntezy analogowej i idealnym narzędziem dla każdego, kto zamierza odkrywać klasyczne brzmienie Mooga.

Werkstatt-Ø1 zawiera teraz rozszerzenie CV, dzięki któremu można łączyć go z innymi syntezatorami wyposażonymi w gniazda CV oraz w syntezatory modularne.

Montaż zestawu jest niezwykle prosty: każdy może szybko zbudować analogowy syntezator oparty na klasycznych układach Mooga.

Werkstatt-Ø1 generuje potężne basy i melodie, pozwala zagłębić się w rozległe królestwo eksperymentalnego dźwięku. Potrafi wygenerować szereg barw, które pokolorują proces tworzenia utworów opartych na samplach. Użyj kabli połączeniowych i zaprojektuj własne, niepowtarzalne efekty dźwiękowe.
Dzięki możliwościom montażu i ciekawym inspirującym sposobem obsługi, Werkstatt-Ø1 jest doskonałą platformą do odkrywania świata analogowych obwodów syntezatora.

Oparty na klasycznych obwodach Mooga analogowy syntezator Werkstatt-Ø1 po raz pierwszy został zaprezentowany na Moogfest 2014 podczas warsztatów inżynierskich. Stworzono go, by zapewnić praktyczne zrozumienie działania syntezatorów analogowych i zachęcić do eksperymentowania z dźwiękiem poprzez patchowanie i łączenie. Werkstatt-Ø1 może znacznie ulepszyć każdy zintegrowany ekosystem muzyki elektronicznej.

Werkstatt-01 to nie tylko instrument muzyczny, ale także interaktywne narzędzie edukacyjne w programach nauczania.

Pozostałe aktualności

Korzystając z niniejszej strony internetowej wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja sp. z o.o. sp. k. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce prywatności.

Made by OSOM