Moog Sound Studio w nowej odsłonie

15.09.2021

Moog Sound Studio w nowej odsłonie

Nowy zestaw semimodularnych syntezatorów i akcesoriów

Gotowy na następny krok w podróży po świecie analogowej syntezy?
Oto nowy zestaw semimodularnych syntezatorów, akcesoriów, kreatywnych inspiracji i narzędzi edukacyjnych, potrzebnych do wkroczenia w świat syntezy analogowej lub do kontynuowania odkrywania dźwięku w nowy, wciągający sposób. Potrzebujesz tylko słuchawek lub własnego głośnika i możesz zaczynać!

Moog Sound Studio to kompleksowy pakiet do eksploracji syntezy, wprowadzony po raz pierwszy przez Moog Music w marcu 2021 roku. Teraz zestaw zawiera potężne trio semimodularnych instrumentów Moog.
To trójpoziomowe studio dźwiękowe oferuje najwyższy poziom możliwości brzmieniowych dzięki trzem popularnym semimodularnym syntezatorom analogowym Moog, kompatybilnym z systemem Eurorack: Mother-32, DFAM i Subharmonicon.

Oprócz syntezatorów Mother-32, DFAM i Subharmonicon zestaw Moog Sound Studio zawiera również mikser audio z koncentratorem zasilania, 3-poziomowy rack do montażu z dopasowanym pokrowcem, kable połączeniowe, organizer kabli połączeniowych, przewodnik z ćwiczeniami i gotowymi patchami, unikalną grę karcianą do generowania nowych brzmień, indywidualną grafikę zaprojektowaną wyłącznie dla posiadaczy Moog Sound Studio oraz mnóstwo twórczej inspiracji. To wszystko za mniej niż cena tych trzech instrumentów zakupionych osobno.

Moog Sound Studio wykorzystuje magiczne środowisko i praktyczną edukację z instalacji Mooga, które są prezentowane na wydarzeniach organizowanych na całym świecie, i przedstawia je w sposób pozwalający na odkrywanie syntezy z radością i pewnością siebie w zaciszu własnego domu lub studia.

Moog Sound Studio wprowadza wyjątkowo wszechstronny sposób na odkrywanie syntezy modularnej.

Podczas gdy każdy instrument sam w sobie jest wyjątkowo potężny, połączony system zainspiruje Cię do tworzenia nowych dźwięków i odkrywania nieskończonych możliwości brzmieniowych.

Zawartość opakowania

Mother-32
Mother-32 jest intuicyjnym syntezatorem semimodularnym, który dodaje surowe analogowe brzmienie, potężne sekwencjonowanie i szerokie możliwości połączeń do każdego kreatywnego, elektronicznego lub modularnego ekosystemu. Doskonały do: klasycznego analogowego basu i leadów oraz potężnego sekwencjonowania z pamięcią patternów.

Subharmonicon
Subharmonicon to semimodularny polirytmiczny syntezator analogowy, który wykorzystuje 6-dźwiękowy silnik i wielowarstwowe generatory zegara do eksploracji świata subharmonii, polirytmów i unikalnych relacji, które one tworzą. Doskonały do: wyjątkowych subharmonicznych akordów i zawiłych polirytmicznych sekwencji.

DFAM
(Drummer From Another Mother) jest semimodularnym analogowym syntezatorem perkusyjnym, który wprowadza ekspresyjne, ręczne podejście do tworzenia patternów perkusyjnych. Doskonały do: głębokich elektronicznych brzmień perkusyjnych i organicznego analogowego sekwencjonowania, które oddycha.

Osobisty stereofoniczny mikser sumujący i kable instrumentalne
4-wejściowy analogowy mikser sumujący posiada możliwość wyboru konfiguracji mono lub stereo dla zapewnienia wszechstronnych opcji routingu, a wbudowany 3-wyjściowy koncentrator dostarcza zasilanie do całego Moog Sound Studio z jednego, wygodnego źródła. Dołączone kable instrumentalne są dostępne w różnych długościach i kolorach, aby dopełnić system i zmniejszyć plątaninę kabli.

Trójpoziomowy rack
Rozmieść wygodnie wszystkie 3 syntezatory i mikser sumujący jako jeden połączony system, aby zmaksymalizować przestrzeń w studiu i ustawić instrumenty pionowo dla optymalnego połączenia.

Pokrowiec
Chroń swoje Moog Sound Studio, gdy nie jest ono używane. Hydrofobowy pokrowiec wykonany jest z wytrzymałej Cordury Ballistic, zapewniającej ochronę sprzętu przed kurzem, zalaniem i innymi wypadkami w studio (i na scenie), podczas gdy ultra miękkie wnętrze pozostaje delikatne dla twojego syntezatora. Został specjalnie przystosowany – ma miejsce na okablowanie i zapewnia dostęp do wejść/wyjść na tylnym panelu. Regulowane paski na rzepy gwarantują, że pokrowiec będzie dobrze przylegać i pozostanie na swoim miejscu.

Organizer i zestaw kabli połączeniowych
Dołączony organizer kabli połączeniowych (patch) można zamontować na trójpoziomowym statywie lub bezpośrednio na ścianie, utrzymując kable w porządku, co zapewnia bezproblemową obsługę. Specjalny zestaw kabli połączeniowych został dobrany pod względem długości, kolorów i ilości, aby zmaksymalizować możliwości łączenia systemu.

Przewodnik szkoleniowy, gry eksploracyjne i przykłady eksperymentalnych połączeń
Nauka syntezy nie musi być trudna! Dołączone gry i materiały edukacyjne pozwalają na odkrywanie syntezy we własnym tempie, ciesząc się podróżą. Te szczegółowe i zabawne ćwiczenia zostały opracowane z artystami, którzy najlepiej znają te instrumenty, aby przyspieszyć twoje doświadczenie z syntezą poprzez odkrywanie nowych umiejętności i wspierać twoją ciągłą praktykę syntezy – doskonały punkt startowy dla początkujących lub źródło inspiracji dla doświadczonych profesjonalistów.

Sztuka studyjna
Wszystkie oryginalne dzieła sztuki, stworzone przez Jima Stotena (M32/DFAM) i Philipa Lindemana (SUBH/DFAM), zostały przemyślane tak, aby pomóc użytkownikom w eksploracji nowych, wymyślonych światów. Postaci, plakat i przedmioty, towarzyszące każdemu Moogowi Sound Studio, łączą się, aby przekształcić każdą przestrzeń we wciągające środowisko twórcze.

Pozostałe aktualności

Korzystając z niniejszej strony internetowej wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja sp. z o.o. sp. k. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce prywatności.

Made by OSOM