NOWOŚĆ: Moog Mavis

20.06.2022

NOWOŚĆ: Moog Mavis

Syntezator analogowy do samodzielnego montażu

Mavis to syntezator analogowy do samodzielnego montażu, który zapewnia bogate brzmienie prawdziwego Mooga i występuje w formie kompaktowego, bogatego w funkcje instrumentu. Montaż jest niezwykle prosty. Każdy może szybko złożyć własny syntezator analogowy przy użyciu minimalnej liczby narzędzi i ze znikomym doświadczeniem.

Mavis to syntezator idealny zarówno dla początkujących użytkowników, jak i zaawansowanych syntetystów.
Semimodularny Mavis wyposażony jest w jednooktawową klawiaturę, więc natychmiast zaczniesz grać bez potrzeby podłączania dodatkowego wyposażenia (oczywiście oprócz głośnika lub słuchawek).

Mavis jest prostym syntezatorem analogowym z możliwością patchowania,
mającym niepowtarzalny dźwięk i słynną jakość Mooga. Z łatwością można go wyjąć z obudowy, by stał się modułem (44HP) gotowym do zainstalowania w Twoim systemie Eurorack lub używać obok innych półmodularnych instrumentów Mooga.

Mavis łączy to, co znajome, z egzotyką: legendarny oscylator i obwód filtra drabinkowego Mooga, a także diodowy wavefolder – pierwszy raz pojawiający się w instrumencie Mooga.

Łącząc tradycyjną syntezę subtraktywną z adytywnym składaniem fal, Mavis w błyskotliwy sposób zachęca do odkrywania nowych możliwości.

Mavis to potężny, przyjemny w obsłudze i tani Moog, który umożliwia naukę syntezy od podstaw lub rozbudowanie już zaawansowanego studia.

Główne cechy:

Pozostałe aktualności

Korzystając z niniejszej strony internetowej wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja sp. z o.o. sp. k. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce prywatności.

Made by OSOM