Moog Matriarch i Grandmother w czerni

28.09.2020

Moog Matriarch i Grandmother w czerni

Syntezatory w ciemnej kolorystyce

Nowa ciemna kolorystyka popularnych analogowych syntezatorów Matriarch i Grandmother to hołd dla ponadczasowej estetyki starszych systemów modułowych Mooga.

Moog Music przedstawia nową wersję linii półmodularnych syntezatorów klawiszowych.
Nowa wersja syntezatorów Matriarch i Grandmother odzwierciedla idealną równowagę między klasyką i nowoczesnością. Instrumenty utrzymane są w całkowicie czarnej kolorystyce, która przywołuje ponadczasowy wygląd wczesnych systemów modułowych Mooga, zachowując jednocześnie pełną funkcjonalność i wszechstronność, z jakich znane są te dwie najnowocześniejsze maszyny do projektowania dźwięku.

Nowy kolor syntezatorów Grandmother i Matriarch to ukłon w stronę modularnych paneli sterowania, które zainspirowały ich stworzenie. W 2018 roku, kiedy wprowadzono pierwszy z tych dwóch analogowych syntezatorów z możliwością patchowania, Moog wyjaśnił, że „Obwody Grandmother, duch i pogłos sprężyny są inspirowane klasycznymi modułowymi syntezatorami Mooga, zaprojektowanymi przez Boba Mooga w latach 60. i 70.”.
Instrument szybko stał się podstawą w konfiguracjach studyjnych i setupach do występów na żywo. Stał się pierwszym syntezatorem dla początkujących oraz wszechstronnym, kreatywnym narzędziem dla muzyków posiadających różne poziomy umiejętności. Po sukcesie syntezatora Grandmother, Moog opracował jeszcze bardziej ekspansywny, półmodularny syntezator analogowy: parafoniczny Matriarch. Uzupełniając wyraźną, wielokolorową grafikę oryginalnych syntezatorów Matriarch i Grandmother, seria Dark to styl, który celebruje skrzyżowanie tradycji i innowacji.

Wraz z nową wersją syntezatorów debiutują również ochronne pokrowce wykonane specjalnie dla syntezatorów Matriarch i Grandmother.

Pozostałe aktualności

Korzystając z niniejszej strony internetowej wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja sp. z o.o. sp. k. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce prywatności.

Made by OSOM