Nowe monitory BX3BT i BX4BT z M-Audio

22.03.2022

Nowe monitory BX3BT i BX4BT z M-Audio

Monitory o mocy 120 W i wyposażone w Bluetooth

M-AUDIO dodaje Bluetooth do popularnej serii głośników BX. Nowe monitory BX3BT i BX4BT o mocy 120 W zostały wyposażone w Bluetooth i zapewniają wygodę i studyjną jakość dźwięku podczas transmisji na żywo, podcastów i produkcji muzycznych na całym świecie.

M-Audio, synonim innowacyjnej technologii produkcji muzyki, ogłosił dwa nowe monitory do rodziny monitorów multimedialnych BX3 i BX4 – BX3BT i BX4BT. Nowe monitory zostały zaktualizowane, aby użytkownicy mogli bezprzewodowo przesyłać muzykę z dowolnego urządzenia wyposażonego w Bluetooth® i doświadczać krystalicznie czystego dźwięku o studyjnej jakości. Monitory BX3BT i BX4BT firmy M-Audio, zaprojektowane z myślą o livestreamingu, grach, produkcji muzycznej lub po prostu słuchaniu muzyki, stanowią doskonałe rozwiązanie do odtwarzania kompaktowego, profesjonalnego dźwięku.

Głośniki BX3BT i BX4BT charakteryzują się mocą 120 W, krystalicznie czystym dźwiękiem, przetwornikami niskotonowymi Black Kevlar® klasy wojskowej i zoptymalizowanymi komputerowo przetwornikami wysokotonowymi z naturalnego jedwabiu, które zapewniają doskonałe połączenie niskich i wysokich tonów, dając prawdziwy obraz stereo. Zarówno w modelu BX3BT, jak i BX4BT znajduje się również tylny port, który zapewnia rozszerzone pasmo przenoszenia niskich częstotliwości, zapewniając lepsze wrażenia podczas słuchania plików multimedialnych. Wszystko to znajduje się w akustycznie obojętnej obudowie z płyty MDF, która została zaprojektowana tak, aby można ją było umieścić w dowolnym miejscu.

Zarówno BX3BT, jak i BX4BT mają inteligentnie skonstruowany panel tylny, który umożliwia dostosowanie dźwięku do indywidualnych potrzeb i podłączenie dowolnego komputera, urządzenia przenośnego lub systemu multimedialnego. Elementy sterujące High-EQ i Low-EQ pozwalają uzyskać idealny dźwięk w każdym środowisku odsłuchowym. Przełącznik aktywnej pozycji głośnika Left/Right umożliwia wybór głośnika po lewej lub prawej stronie, natomiast złącza na panelu tylnym oferują wejścia 1/4 cala, 1/8 cala i RCA. Dodatkowo głośniki BX3BT i BX4BT są wyposażone w wejście AUX 1/8 cala i złącze słuchawkowe z przodu głośnika do podłączenia tabletu, komputera lub urządzenia przenośnego, dzięki czemu głośniki BX3BT i BX4BT są zgodne z wieloma źródłami sygnału wejściowego.

Modele BX3BT i BX4BT zawierają MPC Beats – pakiet oprogramowania DAW dla komputerów Mac i PC, który posiada wszystko, co potrzebne do tworzenia podcastów, livestreamów i nagrań muzycznych zaraz po wyjęciu z pudełka. MPC Beats, to potężny program DAW do tworzenia i nagrywania muzyki, oparty na kultowym sprzęcie MPC, który zawiera pełną gamę wtyczek do instrumentów muzycznych, wtyczek efektowych oraz próbek audio i perkusyjnych. Dodatkowo, BX3BT i BX4BT zawierają wiele światowej klasy instrumentów wtyczkowych od wielokrotnie nagradzanej firmy AIR Music Technology: Hybrid 3 – potężny polifoniczny syntezator analogowy, Mini Grand – instrument pianina akustycznego i Velvet – instrument vintage pianina elektrycznego.

Najważniejsze cechy BX3BT i BX4BT

O M-Audio

Firma M-Audio (m-audio.com) rozpoczęła działalność jako Midiman, siła napędowa rewolucji w dziedzinie biurkowego nagrywania, która nastąpiła po wprowadzeniu MIDI w latach 80. Dziś M-Audio stało się jedną z najbardziej szanowanych marek w dziedzinie interfejsów komputerowych i rozwiązań integrujących studia, produktów klawiszowych i kontrolerów oraz wszelkiego rodzaju niezbędnego sprzętu muzycznego, od mikrofonów po monitory studyjne. M-Audio jest dumnym członkiem rodziny inMusic (inmusicbrands.com).

Pozostałe aktualności

Korzystając z niniejszej strony internetowej wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja sp. z o.o. sp. k. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce prywatności.

Made by OSOM