Nowy mikrofon powierzchniowy BL8

09.03.2024

Nowy mikrofon powierzchniowy BL8

sE Electronics prezentuje nowość - BL8

Przedstawiamy mikrofon powierzchniowy BL8, niesamowitą tajną broń dla bębnów basowych i źródeł dźwięku o wysokim SPL.

Dzięki kuloodpornej, przypominającej czołg konstrukcji i wielokierunkowym możliwościom, BL8 jest mikrofonem, który sprawdzi się w każdym środowisku i technice nagrywania.

Kapsuła 1/2″ true-condenser omni sE8 zapewnia niezrównaną klarowność i może być wymieniona na naszą kardioidalną kapsułę sE8, aby umożliwić szersze spektrum zastosowań i unikalnych technik. BL8 posiada również beztransformatorowy obwód klasy A, zapewniający duży zapas mocy bez zniekształceń oraz opcjonalne przełączniki charakteru dla uzyskania klasycznych lub nowoczesnych brzmień (podobnie jak nasz wielokrotnie nagradzany TEC V KICK!). Elektronika o niskim poziomie szumów i oszałamiająca przejrzystość sprawiają, że jest to rewolucyjny mikrofon powierzchniowy, który może obsłużyć wszystko, co koncertujący profesjonalista lub artysta w studio może na niego zrzucić (lub w co nim rzucić!).

Zintegrowany filtr górnoprzepustowy i tłumik PAD dodatkowo zwiększają możliwości adaptacyjne BL8, umożliwiając kontrolę brzmienia przed dotarciem do konsoli. Zaprojektowany z myślą o bezproblemowej kompatybilności z The Kelly Shu Flatz™ Isolation System, BL8 jest przełomem, który podniesie Twoje brzmienie perkusji i pomoże Ci rozwinąć własne, unikalne brzmienie. BL8: świetny dźwięk – teraz dostępny również w wersji omni, dookólnej!

Pozostałe aktualności

Made by OSOM