Nowy mikrofon NEOM USB z sE!

02.02.2022

Nowy mikrofon NEOM USB z sE!

Nowy standard wśród pojemnościowych mikrofonów USB

Przedstawiamy najnowszy mikrofon NEOM USB z rodziny legendarnych mikrofonów pojemnościowych firmy sE Electronics. Kardioidalny mikrofon pojemnościowy USB z bocznym zaadresowaniem, jest kompatybilny z urządzeniami stacjonarnymi i mobilnymi oraz posiada wszystkie niezbędne funkcje do profesjonalnego użytku.

Jedyny mikrofon USB z niezwykle niską latencją oraz pokrętłem wzmocnienia dźwięku sięgającym aż jedenastki!

Charakteryzujący się najniższą latencją w swojej klasie oraz monitorowaniem słuchawek z zerowymi opóźnieniami, NEOM USB zapewnia krystalicznie czysty dźwięk podczas sesji lub transmisji na żywo. NEOM USB jest jedynym mikrofonem USB w swojej klasie, który jest kompatybilny z urządzeniami Mac, Windows, iOS i Android, z niestandardowym sterownikiem ASIO dla dodatkowej kontroli w systemach Windows. Nagrywaj LIVE w dowolnym miejscu i czasie dzięki standardowym aplikacjom do nagrywania i pokrętłu wzmocnienia, które sięga aż do jedenastu!

Renomowana konstrukcja kardioidalnej kapsuły pojemnościowej firmy sE

Oparta na renomowanych mikrofonach pojemnościowych SE, dostosowana do potrzeb kapsuła kardioidalna 16 mm (2/3″) w NEOM USB zapewnia czystość i ostrość dźwięku o wysokiej rozdzielczości. Zaprojektowany, aby uchwycić więcej Ciebie i mniej niechcianych odbić z pomieszczenia, aby uchwycić moment bez wysiłku i z imponującą jakością dźwięku.

„Absolutnie KOCHAM jakość i łatwość użycia mikrofonu NEOM. Jak niesamowite jest posiadanie tego potężnego narzędzia, które podłącza się tak łatwo bez interfejsu z tak wysokiej jakości możliwościami nagrywania!”
-Tina Guo, nominowana do nagrody Grammy wiolonczelistka i kompozytorka, Sony Artist, Hans Zimmer.

Kompatybilność plug-and-play w urządzeniach przenośnych i stacjonarnych

Dzięki zintegrowanemu portowi USB typu C, NEOM USB może pochwalić się 24-bitową rozdzielczością i częstotliwością próbkowania do 192 kHz, co stanowi konkurencję dla wiodących interfejsów USB na rynku. NEOM USB to rozwiązanie typu plug-and-play, które dotrzymuje tempa kreatywności, do natychmiastowego użycia na komputerach Mac, Windows, iOS lub Android.

Wybierz swój własny miks monitorowy bez wpływu na nagranie lub występ na żywo

Poprzednie mikrofony USB utrudniały regulację poziomu dźwięku w słuchawkach i monitorowanie. NEOM USB umożliwia usprawnioną kontrolę nad monitoringiem audio dzięki dwóm oddzielnym pokrętłom do zwiększania lub zmniejszania głośności słuchawek, mikrofonu i poziomu odtwarzania niezależnie od siebie. NEOM USB umożliwia pełną kontrolę nad tym, co słyszysz oraz nad poziomem każdego źródła dźwięku – wyrafinowane sterowanie monitorowaniem umożliwia regulację poziomu dźwięku w słuchawkach, zapewniając przejrzystość podczas szybkich transmisji na żywo i nagrań.

Zbudowany z myślą o twórcach treści, streamerach, podcasterach i muzykach. Charakteryzuje się najniższymi opóźnieniami w swojej klasie oraz nowoczesnym wyglądem. NEOM USB: Po prostu podłącz i twórz, nagrywaj lub nagrywaj LIVE w dowolnym miejscu i czasie – i zabrzmij jak profesjonalista!

W zestawie z mikrofonem znajduje się metalowa podstawka, klips do mikrofonu, adapter do gwintu oraz kabel USB-C do USB-A.

Pozostałe aktualności

Korzystając z niniejszej strony internetowej wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja sp. z o.o. sp. k. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce prywatności.

Made by OSOM