Kompresor Manley Stereo Variable Mu

02.04.2021

Kompresor Manley Stereo Variable Mu

Wybierz wersję MU: T-BAR MOD, NU-MU, Mastering

Kompresor Manley Stereo Variable Mu® to część dźwiękowego DNA marki Manley Labs.. Przez ponad 25 lat istnienia zapewnił doskonałe brzmienie niezliczonej liczby przebojów.

Vari Mu można znaleźć w oszałamiającej liczbie studiów nagraniowych, mikserskich i masteringowych na całym świecie. Jeśli kiedykolwiek słuchałeś muzyki, to musiałeś słyszeć Variable Mu®. Ale dość o klasycznym modelu, bo wersji jest kilka – które Mu jest dla CIEBIE?

T-BAR MOD

Tracking czy miksowanie? Potrzebujesz właśnie tego. Ciesz się ze standardowych funkcji Variable Mu®, a potem kombinuj dalej, aby uzyskać jeszcze WIĘCEJ „kleju”. Para dopasowanych lamp 6BA6 odtwarza oryginalne krzywe redukcji 6386, aby z łatwością poradzić sobie z ekstremalnymi ustawieniami, działając na 10 lampach i 4 transformatorach.

NU-MU

Modyfikacja T-BAR łączy się z dyskretnym wysokonapięciowym stopniem wzmocnienia FET i beztranformatorowym wyjściem osiągając gigantyczny punch i szybkość. Brzmi niesamowicie, kiedy używasz go w muzyce elektronicznej, popie czy hip hopie. Rada: włącz funkcję HIP, aby korzystać z kompresji równoległej.
Więcej …

Mastering

Uszczelnione potencjometry Grayhill ze złotymi stykami i rezystorami z 1% folii metalowej zapewniają absolutną dokładność i możliwość łatwego przywołania ustawień. Klasyczne brzmienie Variable Mu® współgra z ekstremalną precyzją. Aby uzyskać ostateczny, doskonały szlif Twojego miksu. Jest to szczyt high-endu.
Więcej…

Pozostałe aktualności

Korzystając z niniejszej strony internetowej wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja sp. z o.o. sp. k. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce prywatności.

Made by OSOM