Nowość: M-Track Solo i M-Track Duo z M-Audio

22.12.2020

Nowość: M-Track Solo i M-Track Duo z M-Audio

Poznaj dwa nowe niedrogie interfejsy audio

Ultrakompaktowe interfejsy audio z ekskluzywnymi przedwzmacniaczami Crystal™ firmy M-Audio umożliwiają użytkownikom w dowolnym miejscu osiągnięcie studyjnej jakości dźwięku podczas transmisji na żywo, podcastów i produkcji muzycznych.

Producenci, streamerzy i podcasterzy, to są interfejsy, na które czekaliście! Przedstawiamy M-Track Solo i M-Track Duo firmy M-Audio.

Te nowe interfejsy audio zostały stworzone, aby użytkownicy mogli łatwo i niedrogo odkrywać świat komputerowego nagrywania i produkcji dźwięku!
Interfejsy audio M-Audio M-Track Solo i M-Track Duo – zaprojektowane do produkcji muzyki, transmisji na żywo, podcastów lub słuchania muzyki – zapewniają wspaniałe i przenośne rozwiązanie dla każdego, kto chce ulepszyć funkcje odtwarzania i nagrywania dźwięku na komputerze.

Interfejsy audio M-Track Solo i Duo są wyposażone w ekskluzywne przedwzmacniacze Crystal™ firmy M-Audio, które zapewniają cichy przedwzmacniacz, gwarantujący najlepszy dźwięk z mikrofonów i instrumentów. Przedwzmacniacze mają również zasilanie Phantom + 48V do zasilania mikrofonów pojemnościowych. Oba M-Tracki są również wyposażone w złącza słuchawkowe, wyjścia główne i bezpośredni wybór monitorów, aby zrównoważyć bezpośrednie wejścia i odtwarzanie z oprogramowania komputerowego. W ten sposób ułatwiają nagrywanie nowych ścieżek lub dodawanie części do istniejącej kompozycji.

Oba modele są dostarczane z kompleksowym pakietem oprogramowania, który zawiera wszystko, co jest potrzebne do profesjonalnych nagrań od razu po wyjęciu z pudełka. Dwa potężne programy DAW Pro Tools | First M-Audio Edition i MPC Beats pozwalają sprostać nawet najbardziej wymagającym potrzebom produkcyjnym. Dzięki nim interfejsy zapewniają wszystko, czego potrzebujesz, aby Twoja piosenka, podcast lub transmisja na żywo brzmiały profesjonalnie. W zestawie znajduje się także potężny zestaw do miksowania z 20 wtyczkami, kolekcją efektów AVID i dwoma potężnymi instrumentami wirtualnymi: Eleven Lite dla gitarzystów, a dla klawiszowców Xpand! 2, bardzo elastyczny i niesamowicie brzmiący syntezator.

Funkcje M-Track Solo:

Przeczytaj pełny opis M-Track Solo

Funkcje M-Track Duo:

Przeczytaj pełny opis M-Track Duo

Dołączony pakiet oprogramowania:

Pozostałe aktualności

Korzystając z niniejszej strony internetowej wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja sp. z o.o. sp. k. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce prywatności.

Made by OSOM