M-Game: Miksery do streamingu gier

08.09.2022

M-Game: Miksery do streamingu gier

Poznaj nowe miksery: RGB Dual i Solo z M-Game

M-Game to nowa marka produktów do streamingu gier i tworzenia treści. Poznaj M-Game RGB Dual i Solo, miksery zaprojektowane przez guru gier z M-Game, we współpracy z zespołem projektowym inżynierów audio z M-Audio.

M-Game RGB Dual to potężny mikser strumieniowy/interfejs audio do gier, z podwójnym złączem USB, z konfigurowalnym oświetleniem RGB LED, wbudowanym samplerem oraz kształtowaniem głosu i efektami, połączonym z profesjonalnym interfejsem audio i fizyczną powierzchnią kontrolną do miksowania.

Główne cechy:


M-Game Solo
to mikser strumieniowy USB/interfejs, z konfigurowalnym oświetleniem LED, wbudowanym samplerem oraz kształtowaniem głosu i efektami w połączeniu z profesjonalnym interfejsem audio i fizyczną powierzchnią kontrolną do miksowania.

Dzięki mikserom M-Game RGB Dual i Solo możesz z łatwością stworzyć zabawny i konfigurowalny zestaw do streamingu na żywo z narzędziami w zasięgu ręki, które wzbogacą Twoje wrażenia z gry i zachwycą Twoją publiczność.

Główne cechy:

Pozostałe aktualności

Korzystając z niniejszej strony internetowej wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja sp. z o.o. sp. k. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce prywatności.

Made by OSOM