Limitowana edycja klawiatury Akai MPK MINI MKII LE BLACK!

12.10.2018

Limitowana edycja klawiatury Akai MPK MINI MKII LE BLACK!

Centrum sterowania wszędzie tam, gdziekolwiek jesteś

Akai Professional przedstawia limitowaną edycję swojej najlepiej sprzedającej się, ultraprzenośnej klawiatury sterującej USB, MPK Mini MKII.

Wykończona w porażającym, czarnym kolorze klawiatura MPK Mini MKII LE Black emanuje stylem, zachowując jednocześnie wszystkie podstawowe funkcje, które uczyniły z tej przenośnej serii klawiatur sterujących międzynarodowy bestseller.

Podstawa sterowania

MPK Mini MKII LE Black zawiera wszystkie podstawowe narzędzia do szybkiego nagrywania i rozwijania muzycznych pomysłów. 25 dynamicznych klawiszy syntezatorowych, 4-stronny thumbstick do dynamicznej zmiany wysokości dźwięku i intensywności modulacji, 8 podświetlanych, dynamicznych padów typu MPC i 8 przypisywalnych pokręteł Q-Link zapewnia najważniejsze funkcje, stworzone specjalnie z myślą o zapewnieniu szybkiego potencjału produkcyjnego, spakowane w ultraprzenośnej formie.

Wyraź siebie!

MPK Mini MKII LE Black daje producentom podstawową kontrolę, umożliwiającą rejestrację muzycznych pomysłów, niezależnie od tego, kiedy się one pojawią. Osobne przyciski Octave Up /Down zapewniają dostęp do pełnego zakresu dźwięków klawiatury – idealne do grania linii basowych, akordów, melodii itd.. Umieszczone w odpowiednio dostępnym miejscu wejście pedału sustain zapewnia więcej możliwości ekspresji podczas gry, a do tego jest jeszcze pokładowy arpeggiator z regulacją rozdzielczości, zakresu i trybu do prostego, łatwego i szybkiego tworzenia skomplikowanych linii melodycznych!

Podłącz i graj

W celu zapewnienia maksymalnej przenośności, MPK Mini MKII LE Black nie wymaga do działania czy instalacji żadnych sterowników ani zewnętrznego zasilacza. Dzięki podłączaniu plug-and-play, bezproblemowemu połączeniu USB-MIDI i zasilaniu przez pojedyncze połączenie USB z komputerem Mac lub PC, MPK Mini MKII LE Black jest przenośną potęgą produkcyjną. Cztery banki pamięci umożliwiają dodatkowo zapisywanie presetów sprzętu/oprogramowania w celu natychmiastowego przywołania ważnych ustawień i szybkiej konfiguracji komputera i MPK Mini MKII LE Black.

Zestaw wysokiej klasy oprogramowania do produkcji muzyki

Masz narzędzia, ale co z dźwiękiem? Dzięki dołączonemu oprogramowaniu Akai Professional, SONiVOX i AIR Music Tech Mini MKII LE Black cię nie zawiedzie.

Pozostałe aktualności

Od 25.05.2018 obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku (RODO). W związku z tym potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera.

Made by OSOM