ROZSTRZYGNIĘCIE konkursu na najlepszy remiks!

10.02.2022

ROZSTRZYGNIĘCIE konkursu na najlepszy remiks!

Nagroda: interfejs audio Apollo Solo z Universal Audio

UWAGA, konkurs na remiks coveru piosenki „The Longest Time” , którego autorem jest Marcin Bors, ROZSTRZYGNIĘTY!

Wersja wykonana w ramach kolejnego odcina wideosesji fonoplastykon.REVISITED powstałego przy współpracy z Universal Audio może i odbiega nieco od oryginału, ale czy aż tak…? Tylko od Waszej wyobraźni zależało, w którą stronę można było zabrać to niebanalne wykonanie!
Najlepszą konkursową propozycję wyłonił uznany producent, Marcin Bors – właściciel studia Fonoplastykon i szyldu wydawniczego Saints of Suburbia.

Marcin Bors wybrał najlepszy remiks

Marcin Bors to multiinstrumentalista, producent muzyczny, kompozytor, aranżer, właściciel studia Fonoplastykon i oficyny wydawniczej Saints Of Suburbia. Na swoim koncie ma kilkanaście multiplatynowych, platynowych i złotych płyt. Znany jest ze współpracy nie tylko z czołówką polskiej sceny muzycznej (m. in. Maryla Rodowicz, Katarzyna Nosowska, HEY, T Love, Myslovitz), ale też młodszym pokoleniem sceny alternatywnej (m. in. Gaba Kulka, Pogodno, Muchy, Krzysztof Zalewski) i sporą rzeszą wyjątkowych debiutantów (m. in. Kasia LIns, Karolina Artymowicz, Piotr Zioła, Terrific Sunday). Jest kilkukrotnym zdobywcą nagrody Fryderyka i dwukrotnym laureatem nagrody na festiwalu Dwa Teatry.

Zwycięzca i nagroda

Marcin Bors wybrał zwycięski remiks, który stworzył Krzysztof Majda!
Do Pana Krzysztofa trafi interfejs Universal Audio Apollo Solo!

Wszystkim Uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemy za przesłane zgłoszenia i już teraz zapraszamy do zabawy podczas kolejnej edycji konkursu.

Zwycięski remiks

Pozostałe aktualności

Korzystając z niniejszej strony internetowej wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja sp. z o.o. sp. k. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce prywatności.

Made by OSOM