ROZSTRZYGNIĘCIE konkursu na remiks utworu „Flow”!

07.12.2022

ROZSTRZYGNIĘCIE konkursu na remiks utworu „Flow”!

Interfejs audio VOLT 2 marki Universal Audio wędruje do zwycięzcy

Hej, jeśli oglądaliście program dla producentów muzycznych „Na Setkę”, na pewno znacie piosenkę „Flow”, zaśpiewaną przez Patrycję Kosiarkiewicz.

Piosenka powstała z okazji 2. rocznicy istnienia kanału „Na Setkę”, którego gospodarzami byli Kris Górski i Grzegorz Stasiuk. To właśnie oni skomponowali muzykę, do której tekst napisała Patrycja Kosiarkiewicz.

I tak powstał „utwór Flow” – temat naszego konkursu na remiks. Do udziału w konkursie zaprosiliśmy wszystkich, którzy mieli ochotę stworzyć krótką formę muzyczną na podstawie gotowych śladów piosenki. Wasze remiksy ocenił nie kto inny, jak kompozytorzy i jednocześnie producenci muzyczni tego utworu: Kris Górski i Grzegorz Stasiuk.

Kris Górski
Kompozytor, producent muzyczny i Inżynier dźwięku, absolwent SAE w Paryżu. Prowadzi studio nagraniowe AudioPlanet. Tworzy muzykę do filmów telewizyjnych, dokumentalnych i seriali, a także nagrywa i współpracuje z wieloma muzykami jako kompozytor i producent.

Grzegorz Stasiuk
Pianista, producent, aranżer, kompozytor. Właściciel produkcyjnego studia nagrań „Studio 7 Piętro”. Jako muzyk współpracował z wieloma artystami, a obecnie związany jest z zespołem Jacka Wójcickiego.

ZWYCIĘZCA KONKURSU WYBRANY

Nagroda, czyli interfejs audio VOLT 2 marki Universal Audio powędruje do Pana Krzysztofa M., którego zwycięski remiks publikujemy poniżej.

PODZIĘKOWANIA DLA WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW KONKURSU

Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnych. Mamy nadzieję, że praca nad remiksem tego utworu była nie tylko twórcza, ale także przyniosła dużo dobrej zabawy.
Zostańcie z nami! 🙂

Pozostałe aktualności

Korzystając z niniejszej strony internetowej wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja sp. z o.o. sp. k. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce prywatności.

Made by OSOM