Wygraj Akai MPC One – Rozstrzygnięcie konkursu

02.08.2021

Wygraj Akai MPC One – Rozstrzygnięcie konkursu

Konkurs na remiks

Konkurs na remiks utworu „Steve Nash Flow” rozstrzygnięty!
„Steve Nash flow” to jeden z utworów projektu Rojazzvitch, którego Steve jest producentem. W projekcie biorą udział topowi polscy jazzmani m.in. Jacek Rodziewicz, Maciej Sikała oraz Marcin Gawdzis.

Steve Nash to uzdolniony finger drummer, producent muzyczny, kompozytor i DJ, który zdołał już zgarnąć sporo nagród i wyróżnień. W 2020 roku podczas Sample Music Festival (Berlin) zdeklasował swoich największych rywali i w wielkim stylu zdobył mistrzostwo świata fingerdrummerów SMF Finger Drumming World Championship 2020.

Steve tworzy wiele projektów muzycznych, w których wyraźnie zaznacza się jego nowatorskie podejście do muzyki, np. projekt „Steve Nash & Turntable Orchestra” łączący muzykę klasyczną i turntablism.

Steve Nash wybrał zwycięzcę!

Steve Nash wraz z Mikołajem Dygasiewiczem oraz członkami projektu Rojazzvitch wybrali najlepszy remiks, a więc taki, który według subiektywnej oceny artysty odznaczał się kreatywnym podejściem do utworu i ciekawą aranżacją.

Nagroda i zwycięzca

Twórca najlepszego remiksu otrzymał nagrodę, którą jest samodzielne centrum produkcji muzycznej Akai MPC One!
Zwycięzcą został Patryk Resetovski!

 

Zasady konkursu

1. Przeczytaj regulamin konkursu. Udział w konkursie jest równoznaczny z akceptacją jego warunków >> Przeczytaj REGULAMIN.
2. Stwórz w dowolnym programie DAW remiks utworu „Steve Nash Flow” na podstawie pobranych tracków. Stwórz w dowolnym programie DAW remiks utworu „Steve Nash Flow” na podstawie pobranych tracków. Nie ma przeciwwskazań do dodania do remiksu własnych brzmień czy partii, pod warunkiem, że autor remiksu posiada do nich wyłączne prawa autorskie i są one wolne od jakichkolwiek roszczeń osób trzecich.
3. Pobierz tracki >> POBIERZ.
4. Każda stylistyka dozwolona.
5. Nagraj audio lub wideo o długości maksymalnie 2 minut.
6. Pracę zgraj w formacie .wav lub MP3 albo MP4
7. Do 02.09 wyślij nam zgłoszenie. Możesz je wysłać na różne sposoby:
– wrzuć link do nagrania do komentarza pod postem konkursowym na naszych profilach: www.facebook.com/Audiostacja, www.facebook.com/AkaiProfessionalPolska,
– wyślij nam link do nagrania przez Messengera,
– wyślij na adres: marketing@audiostacja.pl link do nagrania przez popularne serwisy do przesyłania multimediów,
8. Remiks nie może być wcześniej nigdzie opublikowany.
9. Na Twoje zgłoszenia czekamy do 02.09.2021.

Przeczytaj regulamin

Pobierz ścieżki

Konkurs trwa od 02.08.21 do 02.09.21.

Pozostałe aktualności

Korzystając z niniejszej strony internetowej wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja sp. z o.o. sp. k. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce prywatności.

Made by OSOM