KONKURS: Akai i bitwa na beaty!

12.06.2019

KONKURS: Akai i bitwa na beaty!

Sędziowana przez Ericka Sermona

Akai Professional i Tracklib łączą siły, organizując wyjątkową bitwę na beaty, ocenianą przez Ericka Sermona.

Nagrody:

  1. Miejsce – Mistrz:
    MPD218 z autografem i Tracklib Sample Clearance (pozwolenie na wykorzystanie sampli pochodzących z Tracklib) + 100 punktów do pobierania
  2. Miejsce:
    MPC Software + rozszerzenia i Sample Clearance + 50 punktów do pobierania
  3. Miejsce:
    MPC Software + rozszerzenia i Sample Clearance + 25 punktów do pobierania

Użytkownicy urządzeń serii MPC, MPD i MPK mają wyłączny dostęp do dwóch przygotowanych przez ekspertów plików z masterami i jednego utworu w stemach z Traklib, które umożliwiają wzięcie udziału w bitwie na beaty.

Wzywamy wszystkich beat-maniaków! To jest konkurencja, na którą czekacie!

Akai Professional i Tracklib ogłaszają bitwę na beaty – Beat Battle – ocenianą przez króla hip-hopu Ericka Sermona, dostępną wyłącznie dla nowych i obecnych użytkowników serii MPC, MPD i MPK.

Zgłoszenie jest bardzo proste – wystarczy wejść na stronę rejestracji produktu Akai Professional, zarejestrować produkt i postępować zgodnie z instrukcjami, aby uzyskać dostęp do 2 plików z masterami i jednego utworu w stemach ze strony konkursu Tracklib.
Następnie trzeba pociąć, zsamplować, zremiksować i w ten sposób stworzyć swoje arcydzieło.
Następnie wrzucić je na Instagram przed 11.08.2019 z hashtagiem #akaitracklib i gotowe!

Co można wygrać?

1. Mistrz | MPD218 podpisany przez Ericka Sermona i Tracklib Sample Clearance (pozwolenie na korzystanie z sampli z serwisu Tracklib) + 100 punktów do pobierania
2. Miejsce | MPC Software + rozszerzenia i Sample Clearance + 50 punktów do pobierania
3. Miejsce | MPC Software+ rozszerzenia i Sample Clearance + 25 punktów do pobierania

Na co czekasz?
Wykorzystaj swoje umiejętności tworzenia bitów i sprawdź, czy masz szansę na wygranie tych fantastycznych nagród.

O Tracklib

Tracklib jest pierwszą i jedyną na świecie usługą muzyczną, która oferuje legalne i przystępne cenowo samplowanie wcześniej wydanej oryginalnej muzyki na dużą skalę.
Za zaledwie 50 dolarów producenci muzyczni mogą w łatwy sposób przeglądać ponad 100 000 utworów i kupować pliki do samplingu, a następnie natychmiast uzyskać licencję.
Usługa została uruchomiona w 2018 r. i była już wspierana przez takich gigantów branży jak Questlove, Zaytoven, Bloodshy, Statik Selektah, Prince Paul i Erick Sermon.

O serii MPC

Ewolucja współczesnej muzyki jest nierozerwalnie związana z legendarną serią Akai Professional MPC – w pełni funkcjonalnego, potężnego urządzenia do produkcji muzyki i występów na żywo, które pociągnęło za sobą powstanie wielu nowych i rozwój niezliczonych istniejących gatunków muzycznych.

Dzięki często kopiowanej, ale niedoścignionej konstrukcji, Music Production Centre zapewnia swoim użytkownikom bezkonkurencyjny przepływ pracy i namacalny interfejs z perspektywicznymi, pożądanymi funkcjami, ustanawiającymi nowy standard w branży.

Nie zadowalaj się imitacją, przejmij kontrolę nad swoją twórczością dzięki MPC X, MPC Live i MPC Studio Black.

O serii MPK

Centralny element Twojej kreatywności opartej na DAW-ie!
Kontrolery serii Akai MPK2 łączą w sobie głęboką integrację oprogramowania, ulepszony przepływ pracy i podstawowe technologie z kultowej linii stacji roboczych MPC.

Modele MPK Mini MKII, MPK225, MPK249 i MPK261 zostały skonstruowane jako rozwiązania typu all-in-one (wszystko w jednym) dla zapewnienia wszechstronnego łączenia ze sobą i sterowania instrumentami wirtualnymi, wtyczkami efektowymi, DAW-em itp.

O serii MPD

Kontrolery serii MPD to kontrolery z padami obsługujące MIDI przez USB, idealne dla producentów, programistów, muzyków i DJ-ów.

MPD218, MPD226 i MPD232 w intuicyjny sposób łączą elementy sterujące i technologię MPC z bezproblemową łącznością USB, przenosząc „czucie” klasycznego tworzenia bitów do świata komputerowej produkcji muzyki, co sprawia, że są idealne w dla producentów, muzyków i DJ-ów.

Pozostałe aktualności

Od 25.05.2018 obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku (RODO). W związku z tym potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera.

Made by OSOM