PREMIERA: Klawiatury sterujące Oxygen MKV z M-Audio

27.04.2021

PREMIERA: Klawiatury sterujące Oxygen MKV z M-Audio

Nowa seria klawiatur z inteligentnym sterowaniem i automapowaniem

M-Audio wprowadza nową serię klawiatur sterujących Oxygen MKV z inteligentnym sterowaniem, automatycznym mapowaniem i wbudowanym arpeggiatorem.

Trzy nowe klawiatury sterujące dołączają do kontrolerów M-Audio serii MKV. To Oxygen 25, Oxygen 49 i Oxygen 61 z dodanym inteligentnym sterowaniem, automatycznym mapowaniem i wbudowanym arpeggiatorem!

Klawiatury z serii Oxygen MKV dostępne są w wersji 25-, 49-, i 61-klawiszowej. Zasilane są przez USB i wyposażone w technologie Smart Chord oraz Smart Scale, automatyczne mapowanie, wbudowany arpeggiator i funkcję Note Repeat. Dzięki temu zapewniają potężne możliwości w nowoczesnej produkcji muzycznej. Klawiatury sterujące z serii Oxygen MKV mają osiem podświetlanych dynamicznych padów, dziewięć przypisywalnych suwaków (jeden przypisywalny suwak w Oxygen 25), osiem przypisywalnych pokręteł i pełny zakres sterowania parametrem velocity za pomocą klawiszy i padów, które otworzą przed Tobą nowe światy precyzyjnego tworzenia muzyki.

Inteligentne sterowanie

Seria Oxygen MKV zawiera technologię Smart Chord i Smart Scale. Funkcja Smart Chord umożliwia granie pełnych akordów za pomocą jednego klawisza, zaś funkcja Smart Scale pozwala na granie dźwięków tylko z wybranej skali, eliminując niewłaściwe dźwięki. Obie funkcje zapewniają więcej opcji w trybie Custom i ponad 15 różnych odmian skal. Dzięki technologii Smart Chord i Smart Scale tworzenie muzyki i wyzwalanie twojej nieograniczonej kreatywności nigdy nie było łatwiejsze.

Automatyczne mapowanie do kreatywnego sterowania programem DAW

Korzystanie z kontrolera z serii Oxygen MKV z dowolnym programem DAW jest niezwykle łatwe. Manipulatory transportu, panoramy, suwaki, przyciski Record Arm, Solo, Mute, Select i inne są automatycznie mapowane dla zapewnienia płynnego przepływu pracy we wszystkich popularnych programach DAW – w tym m.in. Ableton, Pro Tools, MPC Beats, Cubase, Logic i Studio One. Wystarczy wybrać swój DAW na klawiaturze sterującej z serii Oxygen MKV i skonfigurować preferencje DAW związane z klawiaturą, a nowy świat kreatywnej produkcji będzie na wyciągnięcie ręki.

Wbudowany arpeggiator

Wbudowany w klawiatury serii Oxygen MKV arpeggiator pomaga w szybkim i prostym uatrakcyjnieniu muzyki i wprowadzeniu do niej ruchu. Po włączeniu arpeggiatora klawiatura będzie ciągle „grać” naciśnięte klawisze w wybranej sekwencji, w tempie ustawionym na klawiaturze lub w programie DAW. To potężne narzędzie może pracować z trybie stałym lub chwilowym i wykorzystywać takie kreatywne parametry jak Type, Octave, Gate i Swing – oferując szeroki zakres możliwości eksperymentalnych.

Pakiet wysokiej klasy oprogramowania i narzędzi szkoleniowych

Seria Oxygen MKV zawiera wszystko dla zapewnienia natychmiastowego potencjału twórczego od samego początku. Nagrywaj, sekwencjonuj, aranżuj i miksuj swoje utwory za pomocą dwóch profesjonalnych DAW-ów: MPC Beats i Ableton Live Lite. Dodatkowo w zestawie znajdują się dwa uznane instrumenty wirtualne: wielooscylatorowy syntezator Hybrid 3 i Mini Grand Acoustic Piano, oba oferujące szeroki wachlarz niesamowitych brzmień. A na koniec, po rozwinięciu umiejętności gry w ramach 60 darmowych lekcji od Melodics i 3-miesięcznego członkostwa premium w Skoove, możesz zanurzyć się w świecie nowoczesnych brzmień dzięki kolekcji pakietów Expansion Pack z legendarnej serii MPC firmy Akai Professional.

Najważniejsze cechy klawiatur serii Oxygen MKV

W zestawie pakiet wysokiej klasy oprogramowania

2 programy DAW
– MPC Beats
– Ableton Live Lite

Instrumenty wirtualne
– Hybrid 3 – Syntezator wielooscylatorowy
– Mini Grand – fortepian akustyczny

Pakiety rozszerzeń MPC Expansion pack
• MPC Beats Producer Kits – wielogatunkowy pakiet do produkcji beatów
• F9 Instruments Beats Edition – 25 wysokiej jakości sampli instrumentalnych
• LANIAKEA Sounds – pakiet produkcyjny TrapSoul & LoFi
– MSX Audio – Kolekcja Soulful Drums
• ADSR – Kolekcja LoFi Producer

Pozostałe aktualności

Korzystając z niniejszej strony internetowej wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja sp. z o.o. sp. k. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce prywatności.

Made by OSOM