Pobierz katalog świąteczny 2020

25.11.2020

Pobierz katalog świąteczny 2020

Skorzystaj ze świątecznych ofert z katalogu!

Prezenty, niższe ceny, nowości i rynkowe hity! To wszystko znajdziesz w katalogu świątecznym 2020!
Sięgnij do katalogu świątecznego i wybierz coś dla siebie lub swoich bliskich.

W katalogu świątecznym 2020 znajdziesz starannie dobrane świąteczne promocje sprzętu studyjnego, oprogramowania,  instrumentów klawiszowych i sprzętu do nagrywania dźwięku za pomocą aparatów czy kamer wideo.
Do wielu z promocji dodaliśmy atrakcyjne prezenty, np. wysokiej klasy słuchawki Sony MDR-7506!

POBIERZ KATALOG ŚWIĄTECZNY

Większość promocji obowiązuje do 31.01.2021. Jednak nie czekaj do ostatniej chwili, bo liczba promocyjnego sprzętu jest ograniczona! Promocje nie łączą się ze sobą.

GDZIE KUPISZ PROMOCYJNY SPRZĘT?
Sprzęt z katalogu świątecznego kupisz w dobrych sklepach muzycznych w kraju.

Jeśli w sklepie u sprzedawcy nie otrzymałeś gratisu do produktu promocyjnego, prześlij dowód zakupu pod adres promocja@audiostacja.pl lub wypełnij poniższy formularz rejestracji zakupionego produktu promocyjnego. Brakujący gratis niezwłocznie prześlemy.

Zarejestruj produkt promocyjny:

  Wypełnij formularz rejestracji produktu  Twoje dane kontaktowe  Dane osobowe zawarte w formularzu będą przetwarzane przez Administratora: Audiostacja sp. z o.o. sp. k., ul. Kolejowa 93/95, 05-092 Łomianki.

  Szczegółową informację odnośnie celów i zasad przetwarzania danych oraz przysługujących uprawnień znajduje się w POLITYCE PRYWATNOŚCI.

  Pozostałe aktualności

  Korzystając z niniejszej strony internetowej wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja sp. z o.o. sp. k. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce prywatności.

  Made by OSOM