Promocja: Karty DSP z bezpłatnymi wtyczkami

16.04.2023

Promocja: Karty DSP z bezpłatnymi wtyczkami

Uzyskaj brzmienie Hitsville, Capitol & Ocean Way Studios

Kup wybrany akcelerator DSP UAD-2 i otrzymaj absolutnie ZA DARMO kolekcję wtyczek UAD wartą do 8 000 zł, zawierającą popularne reverby, kompresory lampowe czy słynne preampy mikrofonowe.

Uzyskaj brzmienie Hitsville, Capitol & Ocean Way Studios ZA DARMO z wybranymi kartami DSP.
Nadaj swoim produkcjom głębi i charakteru dzięki światowej klasy wtyczkom, autentycznie emulującym pogłos z pomieszczeń i kaplic, które od dekad są używane w legendarnych produkcjach muzycznych.

Gdy kupisz objęty promocją akcelerator DSP, otrzymasz ZA DARMO kolekcję znakomitych wtyczek UAD, wśród których znajdują się najbardziej popularne reverby, kompresory lampowe, słynne preampy mikrofonowe i inne.

Kup UAD-2 Satellite OCTO lub kartę PCIe i otrzymaj:

Wartość pakietu: 8 000 zł!

Kup UAD-2 Satellite QUAD i otrzymaj:

Wartość pakietu: 6 500 zł!

Oferta jest ważna do 30.06.2023.
Promocja nie obejmuje kart UAD-2 Satellite Firewire QUAD oraz QUAD na PCIe.
Aby otrzymać bezpłatne wtyczki, należy kartę zarejestrować na stronie producenta do 15.07.2023.

Pozostałe aktualności

Korzystając z niniejszej strony internetowej wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja sp. z o.o. sp. k. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce prywatności.

Made by OSOM