Nowe interfejsy Volt z Universal Audio

06.10.2021

Nowe interfejsy Volt z Universal Audio

Interfejsy z klasycznym analogowym kształtowaniem brzmienia

Poznaj nowe interfejsy audio Volt z klasycznym, analogowym kształtowaniem brzmienia. Współpracują z urządzeniami: Mac, PC, iPad, iPhone.

Interfejsy Volt zapewniają klasyczne studyjne brzmienie dzięki trybowi przedwzmacniacza mikrofonowego Vintage, kompresorowi 76, dołączonemu oprogramowaniu audio oraz stylowemu wzornictwu UA. Współpracują z systemami Mac/PC, iPad i iPhone.

Universal Audio, wiodący producent profesjonalnego sprzętu i oprogramowania do nagrywania dźwięku, z dumą przedstawia interfejsy audio Volt.
Te całkowicie nowe interfejsy USB zapewniają klasyczny dźwięk studyjny i współpracują z urządzeniami Mac, PC, iPad oraz iPhone. Oferują najlepszą w swojej klasie jakość dźwięku, tryb przedwzmacniacza mikrofonowego Vintage, wbudowany kompresor 76 w modelach 76 oraz pakiet dołączonego oprogramowania audio.

Nagrywaj z klasycznym studyjnym brzmieniem

Wszystkie interfejsy Volt są wyposażone w tryb przedwzmacniacza mikrofonowego Vintage inspirowany przedwzmacniaczem mikrofonowym/liniowym w konsoli lampowej UA 610. Wyjątkowy dla UA układ emulacji lamp Volt pozwala użytkownikom na wybór bogatego, pełnego brzmienia wokalu i instrumentów.

Modele Volt 76 mają wbudowany kompresor 76 – innowacyjny obwód analogowy oparty na kultowym 1176 UA — z łatwymi w użyciu ustawieniami wstępnymi, które dodają do głosu, gitary i innych źródeł więcej wyrazistości i dynamiki.

W zestawie niezbędny pakiet oprogramowania

Po zarejestrowaniu interfejsu Volt za pomocą aplikacji UA Connect użytkownicy mogą pobrać następujące oprogramowanie do produkcji dźwięku, instrumenty i pakiety wtyczek wiodących w branży marek.

Dołączone oprogramowanie:
– Ableton: Ableton Live Lite,
– Softube: Marshall Plexi Classic Amp, Time & Tone Bundle,
– Celemony: Melodyne Essential,
– Relab: LX480 Essentials,
– Plugin Alliance: Ampeg SVT-VR Classic, Brainworx bx_tuner, Brainworx bx_masterdesk Classic,
– UJAM: Virtual Drummer DEEP, Virtual Bassist DANDY,
– Spitfire LABS

Zainspiruj się dzięki stylowemu wzornictwu UA

Proste połączenia audio, bezpośrednie monitorowanie nagrywania bez latencji, łączność iPad/iPhone i wytrzymała metalowa konstrukcja wraz ze stylowym wzornictwem sprawiają, że interfejsy Volt wynoszą na wyższy poziom każdą przestrzeń produkcyjną lub platformę do mobilnego nagrywania.

Najważniejsze cechy interfejsów Volt

Ogólna dostępność interfejsów przewidywana jest na koniec listopada 2021 r.

Zobacz produkty:

Volt 11 wejście/2 wyjścia, preamp Vintage
Volt 2 – 2 wejście/2 wyjścia, preamp Vintage
Volt 176 – 1 wejście/2 wyjścia, preamp Vintage, kompresor 76
Volt 276 – 2 wejścia/2 wyjścia, preamp Vintage, kompresor 76
Volt 476 – 4 wejścia/4 wyjścia, preamp Vintage, kompresor 76
Volt 2 Studio Pack
Volt 276 Studio Pack

Pozostałe aktualności

Korzystając z niniejszej strony internetowej wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja sp. z o.o. sp. k. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce prywatności.

Made by OSOM