Nowe interfejsy Volt z Universal Audio

06.10.2021

Nowe interfejsy Volt z Universal Audio

Interfejsy z klasycznym analogowym kształtowaniem brzmienia

Poznaj nowe interfejsy audio Volt z klasycznym, analogowym kształtowaniem brzmienia. Współpracują z urządzeniami: Mac, PC, iPad, iPhone.

Interfejsy Volt zapewniają klasyczne studyjne brzmienie dzięki trybowi przedwzmacniacza mikrofonowego Vintage, kompresorowi 76, dołączonemu oprogramowaniu audio oraz stylowemu wzornictwu UA. Współpracują z systemami Mac/PC, iPad i iPhone.

Universal Audio, wiodący producent profesjonalnego sprzętu i oprogramowania do nagrywania dźwięku, z dumą przedstawia interfejsy audio Volt.
Te całkowicie nowe interfejsy USB zapewniają klasyczny dźwięk studyjny i współpracują z urządzeniami Mac, PC, iPad oraz iPhone. Oferują najlepszą w swojej klasie jakość dźwięku, tryb przedwzmacniacza mikrofonowego Vintage, wbudowany kompresor 76 w modelach 76 oraz pakiet dołączonego oprogramowania audio.

Nagrywaj z klasycznym studyjnym brzmieniem

Wszystkie interfejsy Volt są wyposażone w tryb przedwzmacniacza mikrofonowego Vintage inspirowany przedwzmacniaczem mikrofonowym/liniowym w konsoli lampowej UA 610. Wyjątkowy dla UA układ emulacji lamp Volt pozwala użytkownikom na wybór bogatego, pełnego brzmienia wokalu i instrumentów.

Modele Volt 76 mają wbudowany kompresor 76 – innowacyjny obwód analogowy oparty na kultowym 1176 UA — z łatwymi w użyciu ustawieniami wstępnymi, które dodają do głosu, gitary i innych źródeł więcej wyrazistości i dynamiki.

W zestawie niezbędny pakiet oprogramowania

Po zarejestrowaniu interfejsu Volt za pomocą aplikacji UA Connect użytkownicy mogą pobrać następujące oprogramowanie do produkcji dźwięku, instrumenty i pakiety wtyczek wiodących w branży marek.

Dołączone oprogramowanie:
– Ableton: Ableton Live Lite,
– Softube: Marshall Plexi Classic Amp, Time & Tone Bundle,
– Celemony: Melodyne Essential,
– Relab: LX480 Essentials,
– Plugin Alliance: Ampeg SVT-VR Classic, Brainworx bx_tuner, Brainworx bx_masterdesk Classic,
– UJAM: Virtual Drummer DEEP, Virtual Bassist DANDY,
– Spitfire LABS

Zainspiruj się dzięki stylowemu wzornictwu UA

Proste połączenia audio, bezpośrednie monitorowanie nagrywania bez latencji, łączność iPad/iPhone i wytrzymała metalowa konstrukcja wraz ze stylowym wzornictwem sprawiają, że interfejsy Volt wynoszą na wyższy poziom każdą przestrzeń produkcyjną lub platformę do mobilnego nagrywania.

Najważniejsze cechy interfejsów Volt

Zobacz produkty:

Volt 11 wejście/2 wyjścia, preamp Vintage
Volt 2 – 2 wejście/2 wyjścia, preamp Vintage
Volt 176 – 1 wejście/2 wyjścia, preamp Vintage, kompresor 76
Volt 276 – 2 wejścia/2 wyjścia, preamp Vintage, kompresor 76
Volt 476 – 4 wejścia/4 wyjścia, preamp Vintage, kompresor 76
Volt 2 Studio Pack
Volt 276 Studio Pack

Zobacz serię poradników o interfejsach VOLT

Filmy mają polskie napisy. Włącz napisy w ustawieniach filmu na kanale YT.

Pozostałe aktualności

Korzystając z niniejszej strony internetowej wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja sp. z o.o. sp. k. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce prywatności.

Made by OSOM