Nowa edycja interfejsów UA Apollo Heritage Edition

14.12.2020

Nowa edycja interfejsów UA Apollo Heritage Edition

Specjalna edycja z dołączonymi pakietami wtyczek UAD

Apollo Heritage Edition to nowa specjalna edycja popularnych interfejsów Apollo firmy Universal Audio, z dołączonymi pakietami wtyczek UAD!

Do nowej edycji interfejsów audio Apollo Heritage Edition firmy Universal Audio dołączany jest pakiet wysokiej klasy wtyczek, składający się z 5 lub 10 wielokrotnie nagradzanych wtyczek UAD – w tym pełne kolekcje Teletronix®, Fairchild®, Pultec®, Helios® i UA.
To są te same wtyczki UAD, które w ciągu ostatniej dekady zbudowały reputację UA w dziedzinie modelowania analogowego. To sprawia, że interfejsy z edycji Apollo Heritage Edition są idealnym wyborem dla tych, którzy chcą korzystać z biblioteki klasycznych emulacji analogowych w dowolnym miejscu, zaraz po wyjęciu z pudełka.

W edycji Apollo Heritage Edition znajdują się następujące interfejsy:

Apollo Solo Heritage Edition 
Apollo Solo USB Heritage Edition
Apollo Twin MkII DUO Heritage Edition
Apollo Twin USB Heritage Edition
Apollo Twin X DUO Heritage Edition
Apollo Twin X QUAD Heritage Edition
Apollo x4 Heritage Edition
Apollo x6 Heritage Edition
Apollo x8 Heritage Edition
Apollo x8p Heritage Edition
Apollo x16 Heritage Edition

Srebrne modele Apollo Twin Thunderbolt pierwszej generacji i Apollo Twin MkII SOLO / QUAD drugiej generacji nie są dostępne jako edycje Heritage.

By uzyskać pakiet wtyczek UAD, należy kupić nowy kwalifikujący się produkt z serii Apollo Heritage Edition w autoryzowanym sklepie sprzedającym sprzęt UA. Następnie zakupiony interfejs należy zarejestrować na stronie producenta.
Pakiet wtyczek nie jest dostępny dla produktów Apollo Twin Thunderbolt pierwszej generacji, Apollo Twin MkII SOLO, Apollo Twin MkII QUAD i produktów Arrow.
Akceptację i realizację procesu prowadzi Universal Audio.

Wtyczki te stanowią dodatek do pakietu „Realtime Analog Classics”, co łącznie daje bibliotekę najwierniejszych emulacji klasycznych analogów, jaka kiedykolwiek została dołączona do profesjonalnego interfejsu audio.

Pozostałe aktualności

Korzystając z niniejszej strony internetowej wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja sp. z o.o. sp. k. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce prywatności.

Made by OSOM