IK Multimedia wprowadza nowy syntezator UNO Synth Pro w czarnej wersji kolorystycznej

18.05.2022

IK Multimedia wprowadza nowy syntezator UNO Synth Pro w czarnej wersji kolorystycznej

Już teraz w sprzedaży znajduje się wielokrotnie nagradzany syntezator analogowy w limitowanej edycji wykończenia

IK Multimedia wprowadziło na rynek UNO Synth Pro Black Edition. Wielokrotnie nagradzany syntezator analogowy firmy IK zyskał nowy, odważny wygląd. Dzięki klasycznemu analogowemu brzmieniu, niesamowitej elastyczności, inspirującemu workflow i pełnej łączności, ten mały czarny syntezator jest idealny na każdą okazję.

Wewnątrz i na zewnątrz znajdują się wszystkie funkcje kształtowania dźwięku, które użytkownicy i recenzenci pokochali już w 2021 roku, tylko że w czarnym kolorze. Bez względu na gatunek muzyczny i sposób pracy, bez względu na to, czy sprzęt jest oparty na komputerze czy na sprzęcie zewnętrznym, na scenie czy w studio, UNO Synth Pro Black Edition gwarantuje, że użytkownicy będą wyglądać i brzmieć jak najlepiej.

Klasyczne dźwięki

Niezwykłe możliwości adaptacji

Pasuje do każdego miejsca

Doskonała baza

Te same doznania w nowej odsłonie
Podobnie jak w przypadku oryginału, UNO Synth Pro Editor ułatwia tworzenie i klasycznych, i nowych brzmień lub załadowanie dowolnego z BEZPŁATNYCH pakietów brzmień artystycznych dostępnych w UNO Sounds.

Dzięki swoim niewielkim rozmiarom i eleganckiemu wyglądowi UNO Synth Pro Black jest przeznaczony do kreowania nowych dźwięków i bycia częścią każdego występu.

Pozostałe aktualności

Korzystając z niniejszej strony internetowej wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja sp. z o.o. sp. k. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce prywatności.

Made by OSOM