IK Multimedia ogłasza TONEX ONE!

24.04.2024

IK Multimedia ogłasza TONEX ONE!

Przełomowy minipedał o nieskończonych możliwościach brzmieniowych

IK Multimedia ogłasza TONEX ONE i tym samym wprowadza rewolucyjną technologię sztucznej inteligencji Machine Modeling firmy IK w dowolnej wielkości pedalboardzie. Tym samym umożliwia użytkownikom wykonywanie najbardziej poszukiwanych brzmień na świecie na więcej sposobów niż kiedykolwiek.

Przyjazny dla budżetu TONEX ONE sprawia, że najlepsze na świecie wzmacniacze i efekty są dostępne dla wszystkich gitarzystów i basistów. Ultrakompaktowy i potężny TONEX ONE odtwarza hiperrealistyczne modelowane wzmacniacze, kabiny i stompy z niemal nieskończonego zasobu. Posiada 3 odtwarzane sloty, które można łatwo zamieniać w locie z dowolnym z 20 presetów Tone Model w aktywnej pamięci. Aby zamienić dowolny z 20 wstępnie załadowanych presetów, użytkownicy mogą podłączyć TONEX ONE do komputera przez USB-C i szybko przenieść nowe Tone Models z lokalnej biblioteki, ToneNET (platforma IK do udostępniania brzmień) lub własnego sprzętu przechwyconego za pomocą dołączonego oprogramowania TONEX. Z wieloma jednostkami na jednym pedalboardzie, możliwości brzmieniowe są naprawdę nieograniczone.

Kompletny zestaw w miniaturowym pedale

Mały rozmiar, potężny dźwięk TONEX ONE oferuje tę samą niesamowitą responsywność i dynamikę co TONEX Pedal, ale w miniaturowym formacie, który pozwala zaoszczędzić miejsce i podróżować w dowolne miejsce. Presety można dostrajać w locie za pomocą pokrętła gain/volume i 3-pasmowego korektora, a efekty, takie jak bramka szumów, kompresja i reverb stereo, pozwalają uzyskać odpowiednie brzmienie w każdej sytuacji. Wszystkie wprowadzone zmiany są automatycznie zapisywane bez użycia komputera i gotowe do następnej próby lub koncertu.

Niekończące się brzmienia
TONEX ONE gwarantuje użytkownikom mnóstwo inspiracji bez względu na to, dokąd zaprowadzi ich muzyczna podróż. Przechowuj do 20 presetów z ponad 200 dołączonych modeli brzmień premium lub pobierz dowolny z ponad 25 000 i wciąż rosnącej liczby modeli brzmień użytkownika z ToneNET bezpośrednio do efektu. Dodaj więcej brzmień dzięki IK Signature Collections lub odkryj setki stale powiększających się kolekcji Tone Partner, które zawierają rzadkie, vintage’owe i nowoczesne wzmacniacze i pedały.

Najlepszy sprzęt na zawsze
Stworzenie wirtualnej wersji ulubionych wzmacniaczy i pedałów nigdy nie było łatwiejsze. Uchwyć dowolny zestaw za pomocą dołączonego oprogramowania TONEX SE do użytku w całym ekosystemie TONEX, w tym: TONEX ONE, TONEX Mac/PC, TONEX Pedal i TONEX iOS. Wyobraź sobie, że dzięki TONEX ONE zawsze masz pod ręką ulubiony sprzęt do grania na żywo lub w studio. Mówiąc o studiu, TONEX ONE może służyć jako poręczny interfejs audio USB-C do nagrywania gitary elektrycznej lub basowej na komputerze Mac/PC. W celu monitorowania z niską latencją, użytkownicy mogą nagrywać z dowolnymi wbudowanymi modelami brzmieniowymi i efektami, używając przycisku stomp w czasie rzeczywistym do przełączania między presetami. Wyjście TRS/stereo współpracuje zarówno ze słuchawkami, jak i aktywnymi głośnikami do monitorowania.

Gotowy do trasy
TONEX ONE zapewnia nie tylko oszałamiające brzmienia i niezbędne efekty, ale także odpowiednią łączność i sterowanie, aby zapewnić najlepszą możliwą wydajność w każdym miejscu. Do wyboru są tryby pracy Dual A/B lub Stomp do przełączania kanałów lub standardowa funkcja włączania/wyłączania pedału podczas korzystania z funkcji stomp captures. 3 mikropokrętła posiadają 9 niestandardowych kolorów LED, które można przypisać i zapisać do dowolnego ustawienia wstępnego w celu wizualnej identyfikacji wybranego modelu brzmienia lub rozróżnienia wielu pedałów TONEX ONE podczas występów na żywo. TONEX ONE ułatwia również podróżowanie dzięki wbudowanemu inteligentnemu tunerowi.

Dowolny zestaw, dowolny rozmiar
Zaprojektowany tak, aby pasował do wszystkich pedalboardów i na tyle mały, aby łączyć ze sobą wiele efektów, TONEX ONE daje użytkownikom swobodę tworzenia idealnego zestawu podróżnego lub ulepszania istniejącego pedalboardu. Użyj 2 pedałów TONEX ONE, aby zbudować zabójczy zestaw stereo lub połącz kilka urządzeń szeregowo, aby uzyskać układanie tonów i wzmacnianie brzmień prowadzących i rytmicznych.

TONEX ONE jest prosty w użyciu i można go podłączyć do dowolnego typu zestawu gitarowego lub basowego, w tym prawdziwych wzmacniaczy, systemów PA i kolumn FRFR (Full Range, Flat Response). Opcja „no cab” jest niezbędna podczas korzystania z rzeczywistych kolumn gitarowych lub emulatorów głośników. Można też aktywować opcję „cab”, aby uzyskać spójne, nieskazitelne realne brzmienie kolumny. Możesz nawet załadować niestandardowe IR do użycia z innym sprzętem, aby doświadczyć bogatych, podkręconych tonów wzmacniacza przy dowolnym poziomie głośności, idealnych do monitorów dousznych lub tam, gdzie kontrola poziomu głośności na scenie jest niezbędna.

TONEX ONE wykracza poza scenę dzięki ogromnej społeczności ToneNET, która codziennie udostępnia nowe brzmienia (obecnie oferuje ponad 25 000 modeli brzmień). Eksploruj, demonstruj i pobieraj lub udostępniaj przechwycone dźwięki od społeczności od ręki w dołączonym oprogramowaniu TONEX.
TONEX ONE stanowi rewolucję dla gitarzystów i basistów. Wrzuć go do torby koncertowej i nigdy nie wychodź z domu bez najlepszego sprzętu na świecie.

TONEX ONE dostępny już wkrótce w najlepszych sklepach muzycznych.

Pozostałe aktualności

Made by OSOM