HeadRush

22.03.2017

HeadRush

Multiefekt gitarowy z symulacją wzmacniaczy

Od perfekcyjnego brzmienia dzieli Cię tylko dotyk

HeadRush Pedalboard™ wyposażony jest w precyzyjnie dostrojony czterordzeniowy procesor i wyjątkowe oprogramowanie DSP Eleven® HD Expanded™, dzięki czemu zapewnia najbardziej uniwersalne, realistycznie brzmiące i reagujące symulacje wzmacniaczy, kolumn, mikrofonów i efektów, jakie można znaleźć w scenicznym, podłogowym multiefekcie gitarowym.
7-calowy ekran umożliwia użycie dotyku, przesuwania oraz przeciągania i upuszczania do natychmiastowego tworzenia i edycji Twoich zestawów w niespotykany dotąd realistyczny i intuicyjny sposób.

HeadRush Pedalboard został stworzony przez ten sam zespół, który dał Ci Elevenâ HD Expanded™. Zapewnia szeroką i zróżnicowaną ofertę symulacji klasycznych i nowoczesnych wzmacniaczy i efektów, w tym wyjątkowych, oryginalnych butikowych efektów, których nie można znaleźć nigdzie indziej, jak również możliwość ładowania własnych plików z odpowiedziami impulsowymi (IR). Poza tym charakteryzuje się bezzwłoczną zmianą presetów z wybrzmiewaniem efektów reverb i delay (spillover) i wbudowanym looperem z 20-minutowym czasem nagrywania. Bez względu na to, czy szukasz klasycznego, ciepłego wzmacniacza vintage z naturalnym lampowym przesterem, szerokiego, ambientowego, niekończącego się delaya, czy najcięższego z możliwych brzmień do djentu, HeadRush Pedalboard obejmuje to i wszystko pomiędzy.

HeadRush Pedalboard mieści się w mocnej, stalowej obudowie, przystosowanej do warunków trasy koncertowej. Został wyposażony w 12 przełączników nożnych, każdy z własnym wyświetlaczem OLED, które zapewniają dobrą widoczność pod każdym kątem. Sercem multiefektu jest 7-calowy, dotykowy wyświetlacz z ukierunkowanym na gitarzystę interfejsem użytkownika, umożliwiający gitarzystom wykorzystanie dotyku, przesuwania oraz przeciągania i upuszczania do natychmiastowego tworzenia i edycji ich zestawów w niespotykany dotąd, realistyczny i intuicyjny sposób. Duży wyświetlacz daje także bardzo wyraźny obraz podczas występów na żywo; jest to szczególnie przydatne przy wprowadzaniu drobnych zmian w brzmieniu z wykorzystaniem trybu „Hands-Free Mode”.

Co wyróżnia HeadRush Pedalboard?

Pozostałe aktualności

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Made by OSOM