Srebrny HeadRush MX5

21.06.2022

Srebrny HeadRush MX5

Nowy kolor procesora gitarowego MX5

Superkompaktowy, ale pełen mocy HeadRush MX5 teraz w kolorze srebrnym! HeadRush MX5 niewiarygodnie łatwym w użyciu i realistycznie brzmiącym procesorem gitarowym, który jest idealny na biurko, do studia i na scenę.

Ultraprzenośny procesor gitarowy z funkcją modelowania wzmacniacza – HeadRush MX5 Silver – wyposażony jest w precyzyjnie dostrojony wielordzeniowy procesor i 4-calowy wyświetlacz dotykowy o wysokiej rozdzielczości. Ułatwia budowanie brzmienia, pozwalając ci dotykać, przesuwać, przeciągać i upuszczać poszczególne elementy, aby natychmiast tworzyć i edytować swoje idealne brzmienie w niespotykanie realistyczny i intuicyjny sposób.

HeadRush MX5 Silver nadaje się zarówno do nagrywania w domu, jak i do występów na żywo, jest niewiarygodnie łatwy w przenoszeniu, waży zaledwie 1,6 kg i mieści się w większości plecaków lub futerałów na instrumenty. Nigdy wcześniej nie było tak łatwo zabrać ze sobą najlepszy klasyczny i nowoczesny sprzęt na próby, występy lub sesje nagraniowe w każdym miejscu, bez rozbijania banku – lub swoich pleców!

Bez względu na to, czy szukasz klasycznego, ciepłego wzmacniacza vintage z naturalnym lampowym przesterem, szerokiego, ambientowego, niekończącego się delaya z syntezatorowymi alikwotami, czy najcięższego z najcięższych brzmień, HeadRush MX5 Silver poradzi sobie ze wszystkim!
Procesor oferuje niesamowicie zróżnicowaną bibliotekę 50 modeli wzmacniaczy gitarowych i basowych, 15 modeli kolumn głośnikowych z 10 emulacjami mikrofonów, 300 odpowiedzi impulsowych i 66 modeli wysokiej klasy efektów. Są one doskonałymi symulacjami najbardziej pożądanego sprzętu vintage i nowoczesnego, stworzonymi z niezrównaną dokładnością i charakteryzują się autentyczną reakcją dynamiczną. Biblioteka HeadRush będzie nadal rozbudowywana dzięki regularnym aktualizacjom oprogramowania sprzętowego, w ramach którego będą dodawane nowe modele i funkcje, w oparciu o prośby i opinie użytkowników.

Zbudowany z wykorzystaniem pełnej mocy flagowych produktów HeadRusha, procesor daje gitarzystom ogromny poziom elastyczności w kształtowaniu swoich wymarzonych brzmień. Gitarzyści mogą z łatwością tworzyć wymarzone zestawy składające się z 9 indywidualnych efektów wraz z 2 modelami wzmacniaczy i 2 modelami kolumn w jednym presecie. Dodatkowo posiada funkcję płynnego przełączania presetów bez przerywania dźwięku, z wybrzmiewaniem ogona reverbu i delaya, dzięki czemu gitarzyści mogą przełączać się pomiędzy czystymi i przesterowanymi brzmieniami bez żadnych przerw dźwięku podczas występu.

Wytrzymała i kompaktowa konstrukcja HeadRusha MX5 Silver posiada 3 przyciski nożne wyposażone w indywidualne diody LED RGB, pedał ekspresji (z regulacją oporu i wbudowanym przełącznikiem pod spodem) oraz bogaty zestaw wejść i wyjść na tylnym panelu. Obejmuje on wejście gitarowe 1/4″, parę stereo wyjść symetrycznych 1/4″, wejście aux 1/8″, wyjście słuchawkowe 1/8″, wejście/wyjście MIDI oraz pętlę efektów stereo 1/4″.

Stereofoniczna pętla efektów może być wykorzystana do integracji zewnętrznych efektów i umieszczenia ich w dowolnym miejscu łańcucha sygnałowego HeadRusha, jak również umożliwia podłączenie procesora do tradycyjnych wzmacniaczy gitarowych i basowych z wykorzystaniem metody czterech kabli. Jest też port USB, który może być użyty do nagrywania lub reampingu w jakości studyjnej (do 24-bit 96kHz), transferu presetów i pętli oraz łatwej aktualizacji funkcji procesora, gdy HeadRush wypuści nową aktualizację.

Główne cechy MX5 Silver

Pozostałe aktualności

Korzystając z niniejszej strony internetowej wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja sp. z o.o. sp. k. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce prywatności.

Made by OSOM