HeadRush Looperboard – Firmware 2.0

14.07.2020

HeadRush Looperboard – Firmware 2.0

Aktualizacja oprogramowania do loopera Looperboard

HeadRush wprowadza potężną aktualizację, która umożliwia niekończące się zapętlanie i jeszcze więcej.

Looperboard Firmware 2.0 zapewnia użytkownikom nieskończone czasy zapętlania, konfigurowalne przełączniki nożne, automatyczną harmonizację i strojenie wokalu, automatyczne wykrywanie tempa, nowy ulepszony interfejs użytkownika i wiele więcej.

Specjalnie dla zapętlaczy! Przełomowa aktualizacja oprogramowania w wersji 2.0 do loopera Looperboard.
Ta aktualizacja – poprzedzona szerokimi konsultacjami i testami loopowej społeczności HeadRusha oraz wykorzystująca wiodący w swojej klasie, czterordzeniowy procesor DSP Looperboard – na nowo definiuje konwencjonalne standardy dla looperów.

Teraz użytkownicy mogą podłączyć zewnętrzne dyski USB lub SD, aby uzyskać praktycznie nieskończone czasy zapętlania, dodać automatyczną harmonizację i strojenie wokalu, zapętlić z automatycznym wykrywaniem tempa, dostosować przełączniki nożne Looperboard do własnych preferencji, dodać rytmiczne DJ-skie efekty i wiele więcej.

HeadRush Looperboard

Looperboard to pierwszy looper, który ma duży 7-calowy ekran z interfejsem smart-touch, wyświetlającym wszystkie informacje, jakich wymaga współczesny zapętlający artysta. Jest tu każde niezbędne narzędzie, co eliminuje potrzebę stosowania dodatkowych urządzeń – 12 podświetlanych przełączników nożnych RGB, wiodący w swojej klasie 32-bitowy dźwięk floating 48 kHz, ponad 40 dołączonych efektów, niestandardowy audio routing (w tym wbudowana ścieżka metronomu) i tap tempo z inteligentnym rozciąganiem czasu. To
nie jest zwykły efekt do zapętlania – Looperboard to spełnienie marzeń każdego artysty, który występuje na żywo!

Niekończące się pętle i podkłady

Firmware 2.0 dodaje praktycznie nieskończone czasy zapętlania i podkłady do już imponującej specyfikacji loopera. Wystarczy podłączyć dysk twardy lub kartę SD do wejść USB/SD Looperboarda, aby wydłużyć czas odtwarzania i zapętlenia. Looperboard wychodzi poza ramy wszystkiego, co jest obecnie dostępne na rynku looperów. Czas zapętlania jest ograniczony tylko wielkością Twojego dysku twardego!

Nowe efekty, w tym automatyczna harmonizacja i strojenie wokalu

Wbudowane w Looperboard efekty studyjnej jakości gwarantują najlepsze brzmienie gitar, wokali i klawiszy. Firmware 2.0 dodaje nowe efekty, w tym harmonizację i strojenie wokali. Teraz użytkownicy mogą dostosowywać swój głos do dowolnego stroju w czasie rzeczywistym lub dodawać gęste, wielowarstwowe harmonie za jednym dotknięciem przełącznika nożnego.

• Slicer – Przycina dźwięk według wcześniej wybranego wzoru rytmicznego,
• Pumper – Tworzy rytmiczny efekt pompowania, podobny do kompresji sidechain,
• LFO-Sync – Tworzy automatyzację zmian filtra przy użyciu wstępnie wybranego podziału czasu tempa.

Nowe zaawansowane funkcje zapętlania

Dodano również zaawansowane narzędzia do manipulacji dźwiękiem. Auto-BPM Detection utrzymuje Cię idealnie w tempie podczas nagrywania pętli. Jest to szczególnie przydatne podczas importowania audio (.wav lub .mp3) do ścieżki pętli lub dodawania ścieżki podkładu, która ma inne tempo niż bieżąca sesja.
Rozciąganie czasu, które nie niszczy dźwięku, idealnie dopasuje się do każdego importowanego pliku audio, bez zmiany wysokości oraz jakości dźwięku.
Konkurencyjna personalizacja w looperze pozwala użytkownikom przypisać cztery pierwsze przyciski nożne Start/Stop do dowolnej funkcji. To niespotykany dotąd stopień personalizacji efektów zapętlających.

Ulepszony interfejs użytkownika

Dopełnieniem zestawu funkcji w oprogramowaniu w wersji 2.0 jest zupełnie nowy układ interfejsu użytkownika. Nawigowanie jest teraz jeszcze łatwiejsze dzięki nowemu ekranowi menu opartemu na ikonach, nowemu układowi sekcji efektów i niesamowitemu nowemu wyglądowi miksera z objaśnieniami funkcji i trybów loopera.

Najważniejsze cechy oprogramowania Looperboard 2.0

Najważniejsze cechy Looperboard

Pozostałe aktualności

Korzystając z niniejszej strony internetowej wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja sp. z o.o. sp. k. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce prywatności.

Made by OSOM