Przedłużamy gwarancję do 3 lat
Przedłużamy
gwarancję do trzech lat!

Gwarancja

BEZPŁATNIE przedłużamy gwarancje o 12 miesięcy dla wszystkich produktów z oferty Audiostacji, których standardowa gwarancja udzielona przez producenta nie przekracza 24 miesięcy.

Gwarancję możesz przedłużyć dla produktów zakupionych od 01.01.2014.

Na rejestrację nowo zakupionych produktów masz czas 4 tygodnie.

Uwaga!

Gwarancja na produkty marki RØDE [z wyłączeniem RØDE HS1, RØDE PinMic, RØDE Lavalier] może zostać przedłużona do 10 lat po zarejestrowaniu się na stronie www.rodemic.com. Modele urządzeń RØDE HS1, RØDE PinMic oraz RØDE Lavalier mogą być objęte 5-letnią gwarancją z prawem do bezpłatnej wymiany na nowy egzemplarz [po rejestracji i wpłacie na konto producenta 99 AUD].

Formularz

  • Bezpłatnie przedłużamy gwarancje o 12 miesięcy na wszystkie produkty z oferty Audiostacja.
  • Aby przedłużyć gwarancję, zarejestruj produkt wypełniając poniższy formularz.
  • Na podane przez Ciebie konto e-mail zostanie wysłane potwierdzenie przedłużenia gwarancji.

Wypełnij formularz rejestracji gwarancji

Dane osobowe zawarte w formularzu będą przetwarzane przez Administratora: Audiostacja sp. z o.o. sp. k., ul. Kolejowa 93/95, 05-092 Łomianki. Szczegółową informację odnośnie celów i zasad przetwarzania danych oraz przysługujących uprawnień znajdą Państwo TUTAJ.

Korzystając z niniejszej strony internetowej wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja sp. z o.o. sp. k. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce prywatności.

Made by OSOM