Fire bez licencji na oprogramowanie

06.12.2019

Fire bez licencji na oprogramowanie

Użytkownicy FL Studio mogą kupić Fire bez dołączonej licencji lub z licencją

Akai Professional podgrzewa atmosferę dzięki najnowszej ofercie dotyczącej kontrolera Fire!

Fire teraz z nowymi elastycznymi możliwościami dla nowych i obecnych użytkowników FL Studio.
Użytkownicy FL Studio mogą teraz zakupić Akai Professional FIRE z lub bez dołączonej licencji!

Wzywamy wszystkich beat makerów!
Firma Akai Professional ogłosiła właśnie ofertę dotyczącą kontrolera Akai Professional Fire, pierwszego i jedynego na świecie specjalnego sterownika sprzętowego dla FL Studio.

Akai Professional, wiodący producent sprzętu muzycznego dla wykonawców i producentów, z dumą ogłasza ofertę produktową dotyczącą wyłącznie samych kontrolerów Akai Professional Fire.

Akai Professional Fire został powitany z wielką pompą. Efektywny dotykowy kontroler przyniósł niesamowicie muzyczne podejście do produkcji FL Studio. Producenci byli zachwyceni, że mają teraz prawdziwy instrument do grania melodii, patternów perkusyjnych i wielu innych.

W uznaniu dla bardzo pozytywnej reakcji społeczności FL Akai Professional oferuje teraz Fire bez licencji na oprogramowanie. Dotychczasowi właściciele wszystkich wersji FL Studio – Fruity, Producer, Signature i Studio Plus – mogą zakupić Fire i natychmiast wykorzystać superwydajny dotykowy sterownik do wszystkich swoich przedsięwzięć muzycznych.

Główne cechy sprzętu Fire:

Dan Gill, Senior Product Manager w Akai Professional, powiedział:

„Zostaliśmy powaleni początkową reakcją na Fire. Użytkownicy odebrali go z wielkim entuzjazmem, ponieważ sprawił, że zanurzenie się w FL Studio stało się bardzo intuicyjne. W ramach tej nowej, elastycznej oferty dla Fire wzięliśmy pod uwagę to, aby wszyscy użytkownicy FL mogli z radością dzielić się tym bezpośrednim doświadczeniem”.

Pozostałe aktualności

Od 25.05.2018 obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku (RODO). W związku z tym potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera.

Made by OSOM