Instrument wtyczkowy DrumSynth w MPC i Force

24.11.2020

Instrument wtyczkowy DrumSynth w MPC i Force

DrumSynth w aktualizacji oprogramowania do MPC 2.9 i Force 3.0.6

Akai Professional wzmacnia MPC i Force przy pomocy DrumSynth – potężnego instrumentu wtyczkowego do tworzenia syntetycznych bębnów.

Wraz z nową aktualizacją oprogramowania MPC 2.9 i Force 3.0.6 pojawia się DrumSynth!

Wzywamy wszystkich producentów, wykonawców i osoby występujące na żywo bez komputera (DAWless jammers): to jest aktualizacja, na którą czekaliście! Firma Akai Professional właśnie ogłosiła dodanie DrumSynth do linii swoich narzędzi do produkcji muzyki MPC i FORCE – w ramach aktualizacji oprogramowania sprzętowego MPC 2.9 i FORCE 3.0.6.
DrumSynth dołącza do niezrównanej mocy instrumentów wirtualnych zawartych już w MPC i FORCE – TUBESYNTH, BASSLINE, ELECTRIC i HYPE

Niesamowicie kreatywna synteza perkusyjna

W sercu DrumSynth znajduje się wielosyntezatorowa architektura generacji dźwięku. DrumSynth, wspierany przez syntezę FM, modelowanie fizyczne i analogowe algorytmy bazujące na próbkach, przenosi użytkownika FORCE i MPC w niezrównane wymiary samodzielnego projektowania dźwięku. Ten rewolucyjny plugin zawiera 8 osobnych instancji (Kick, Snare, Clap, Toms, Percussion, Hi-Hat, Crash i Ride), każda z własną unikatową kombinacją generatora dźwięku, pozwalającą na zapewnienie dynamicznych bębnów i instrumentów perkusyjnych.

W DrumSynth użytkownicy mogą szybko dopasować każdy z 8 silników w niespotykanym dotąd stopniu manipulowania dźwiękiem. Istnieje możliwość dokładnego dostrojenia syntetycznych brzmień perkusyjnych przy pomocy wielu efektów i procesorów do wyboru, w tym Transient Shaping, Tuning, EQ, Compression, Reverb i Delay. Więcej charakteru można dodać przy pomocy wielokrotnego przetwarzania tekstur w ramach każdego silnika brzmieniowego. Użytkownicy mogą nawet uzyskać dostęp do wszystkich 8 silników w trybie multi-mode, w którym brzmienia mogą być miksowane i balansowane względem siebie oraz zapisywane jako własne presety użytkownika. To naprawdę najlepsza synteza perkusyjna nowej generacji.

Interfejs DrumSynth jest szybki do opanowania, a na autonomicznych urządzeniach sprzętowych ekran dotykowy umożliwia precyzyjną edycję i błyskawiczną manipulację niezliczonymi parametrami. Po dodaniu do tego niesamowitej wizualnej reakcji zwrotnej okazuje się, że DrumSynth maksymalizuje produktywność użytkowników dzięki grafice, która zapewnia kreatywne reakcje w najbardziej inspirujących momentach.

Główne cechy DrumSynth:

*Hype dostępny tylko w FORCE

Pozostałe aktualności

Korzystając z niniejszej strony internetowej wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja sp. z o.o. sp. k. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce prywatności.

Made by OSOM