DPA d:vice

09.10.2017

DPA d:vice

Bądź bliżej doskonałego dźwięku

Jesteś w pogoni za ważnymi informacjami. Musisz działać szybko, praktycznie, ale co najważniejsze, musisz uchwycić wspaniałą historię. Twój smartfon nagrywa obraz, ale wiesz, że podstawa to krystalicznie czysty dźwięk. Dzięki d:vice™ odbiorcy wyraźnie zrozumieją Twój przekaz, nawet jeśli pracujesz w trudnych warunkach.

d:vice™ ma zaprogramowane ustawienia, jest łatwy w obsłudze i nie rzuca się w oczy. Pozwala Ci nagrywać świetny dźwięk i przekazać całą historię.

d:vice™ MMA-A oferuje reporterom i mobilnym dziennikarzom niespotykaną dotąd jakość dźwięku w warunkach plenerowych i współpracuje z każdym urządzeniem z iOS i komputerem Mac/PC. Nadawanie lub nagrywanie krystalicznie czystego dźwięku w każdym miejscu na świecie jest teraz łatwiejsze, niż kiedykolwiek.

Dziennikarze na całym świecie używają swoich smartfonów do nagrywania newsów. Sprawdza się to dosyć dobrze, ponieważ dzisiejsze telefony umożliwiają robienie wysokiej jakości zdjęć i nagrań video. Brakującym składnikiem jest dźwięk wysokiej jakości. Dla nadawców newsów równie ważna jest wysoka jakość dźwięku, która dorównuje lub przewyższa jakość obrazu, tak aby wiadomość została zrozumiana. To jest dokładnie to wyzwanie, któremu sprosta d:vice™. W przypadku gdy d:vice™ używany jest wraz z mikrofonem DPA, umożliwia on nagranie lub strumieniowe przesyłanie dźwięku w jakości dostępnej wcześniej tylko w studiu. Gdy akurat na miejscu nie ma doświadczonego realizatora dźwięku, d:vice™ może działać jaki „miniaturowy realizator dźwięku w Twojej kieszeni”.

d:vice™ MMA-A Digital Audio Interface to wysokiej jakości, dwukanałowy przedwzmacniacz mikrofonowy i przetwornik A/D, który umożliwia rejestrację krystalicznie czystego dźwięku przez Twoje ulubione aplikacje do nagrywania/nadawania. d:vice™ można używać ze wszystkimi mikrofonami DPA ze złączem MicroDot. Ta elastyczność pozwala każdemu twórcy treści na korzystanie z urządzenia w każdej niespodziewanej sytuacji, która może wystąpić w ciągu dnia. Niezależnie od tego, czy będzie to wywiad realizowany na dwóch kanałach, czy sesja nagrywania dźwięku otoczenia w stereo, d:vice™ ułatwi wykonanie zadania.

d:vice™ MMA-A dostarczany jest z jednym kablem Micro USB-B -> iOS (Lightning) i jednym kablem Micro USB-B -> PC/Mac (USB-A). Jego wejścia MicroDot pozwalają na podłączenie wszystkich miniaturowych mikrofonów DPA, w tym miniaturowych d:screet™, nagłownych d:fine™, instrumentalnych d:vote™, a nawet mikrofonów d:dicate™ z opcjonalnym przedwzmacniaczem MMP-G.

Przy ok. 5 centymetrach średnicy cyfrowy interfejs audio d:vice™ jest na tyle kompaktowy, że z łatwością zmieści się w Twojej kieszeni. Zapewnia najlepszą w swojej klasie jakość dźwięku i jest regulowany zdalnie przez aplikację zainstalowaną na dowolnym urządzeniu iOS. Specjalna aplikacja DPA dostępna jest do pobrania z Apple® App Store. Aplikacja pozwala na zapisywanie presetów z ustawieniami wzmocnienia i filtrów górnoprzepustowych w celu wykorzystywania ich w przyszłości i na bieżąco. Do realizacji konkretnych zadań można użyć innych aplikacji, w tym do transmisji na żywo i nagrań w wysokiej jakości.

Pozostałe aktualności

Od 25.05.2018 obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku (RODO). W związku z tym potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera.

Made by OSOM