Dodaj dźwiękom orzeźwienia z Tierra MINT!

07.04.2022

Dodaj dźwiękom orzeźwienia z Tierra MINT!

Odświeżające zestawy z preampem Tierra Mint

Przypraw studio na wiosnę z preampami Tierra Flavours! Zacznij od miętowej nuty z Tierra Mint. Do preampu dodaj mikrofon z interfejsem, by uzyskać soczysty, wyraźny dźwięk w podcastach.

Orzeźwij głosy i dźwięki z Tierra Mint!

Do preampu Tierra Mint dodaj mikrofon RØDE Procaster lub PodMic, by wydobyć soczysty, odświeżający dźwięk, bogaty w górze i z lekko jasnym wzmocnieniem. Miętowy podcastowy zestaw mikrofonowy dopraw interfejsem PreSonus AudioBox USB 96 25th.

Wybierz dla siebie miętowy zestaw w promocyjnej cenie:

Analogowy preamp mikrofonowy Tierra Mint jest idealny do wzmacniania ciemniejszych wokali, instrumentów lub mikrofonów. Do nagrań wokali, głosów w podcastach czy instrumentów doda szczyptę odświeżającej wyrazistości.

Poczuj odświeżający powiew tej wiosny!

Promocja trwa do 31.05.2022.

Pozostałe aktualności

Korzystając z niniejszej strony internetowej wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja sp. z o.o. sp. k. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce prywatności.

Made by OSOM