DJ-u! Dołącz do akcji Reloopa

01.08.2023

DJ-u! Dołącz do akcji Reloopa

Otrzymaj pezent za zakup gramofonu serii RP

Hej DJ-u! Serce Reloopa bije dla gramofonów, a ty nadal możesz poczuć to oddanie, dołączając do akcji Reloopa!

Oferta Reloopa jest stworzona dla didżejskich purystów, turntablistów, winylowców, kolekcjonerów płyt winylowych i herosów starej szkoły. Dlatego z radością przedstawiamy Ci niesamowitą akcję Reloopa, trwającą od 1 sierpnia do 31 października 2023 r.

W tym okresie za każdy zakup gramofonu Reloopa z serii RP będziesz uprawniony do otrzymania specjalnego prezentu w postaci akcesoriów do gramofonów Reloopa. Aby się zakwalifikować, po prostu kup gramofon (maksymalnie dwa gramofony na osobę) w dowolnym sklepie uczestniczącym w akcji (z wyłączeniem platform takich jak Amazon, eBay lub podobnych platform handlowych i gramofonów B-stock).
Po zakupie gramofonu wypełnij formularz na stronie Reloopa.

UWAGA: konieczne będzie przesłanie faktury/paragonu oraz numerów seryjnych zakupionych gramofonów. Można zarejestrować maksymalnie dwa gramofony.
Po rejestracji darmowy prezent zostanie wysłany na Twój adres w ciągu od 6 do 8 tygodni.

1. KUP

Kup gramofony z serii RP Reloopa, w okresie od 1 sierpnia do 31 października 2023 r. w wybranych sklepach internetowych lub stacjonarnych. Zapoznaj się z listą sklepów na stronie Reloopa, aby zobaczyć, które sklepy biorą udział w akcji.

2. ZAREJESTRUJ

Aby zarejestrować Twój zakup, kliknij w ten link i załącz dowód zakupu przed 1 listopada 2023.

3. OTRZYMAJ PREZENT

Po zweryfikowaniu Twoich danych, darmowy prezent zostanie wysłany na Twój zarejestrowany adres. Pamiętaj, że dostarczenie prezentu może zająć od 6 do 8 tygodni.

Szczegóły akcji: https://www.reloop.com/free-gift-form

Pozostałe aktualności

Korzystając z niniejszej strony internetowej wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja sp. z o.o. sp. k. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce prywatności.

Made by OSOM