Debiut MPC ONE!

15.01.2020

Debiut MPC ONE!

Poznaj nowy, poteżny MPC One w kompaktowej formie!

Beatmakerzy i producenci muzyczni!
Oto jest produkt, na który czekaliście!
Oto najnowszy przedstawiciel z rodziny samodzielnych urządzeń MPC – potężny i kompaktowy MPC One.

Główne cechy:

MPC One wyposażony jest w najlepszy wielordzeniowy procesor Akai Professional i zapewnia najlepszą niezależną wydajność, którą z pewnością doceni nowa generacja beatmakerów.

Jeśli oczekujesz uzyskania naprawdę profesjonalnych wyników produkcji, od bogatych melodii i mocnych bębnów po najbardziej zaraźliwe groove’y, potrzebujesz narzędzi nowej generacji, które działają jako naturalne rozszerzenie Twojej kreatywności. Przejdź na MPC One, centrum produkcji muzycznej, które zostało stworzone w celu wzbogacenia workflow i stworzenia najlepszych warunków do samodzielnej produkcji.

MPC One pozwoli doświadczyć światowej klasy kreatywnej produkcji. Zasilany jest przez najpotężniejszy procesor, jaki można znaleźć w samodzielnym urządzeniu produkcyjnym.

Sterowany 7-calowym, wielodotykowym interfejsem i intuicyjnym układem klawiszy dotykowych zapewnia najlepsze doświadczanie pracy z MPC w kompaktowej formie – dla wszystkich producentów i twórców muzycznych.

Ze względu na niezwykle wszechstronny zestaw funkcji i niewielkie rozmiary jest to idealny sprzęt dla każdego studia.
Dzięki niespotykanemu dotąd połączeniu czystej mocy produkcyjnej, kompaktowych rozmiarów i niesamowitej ceny, MPC One ustanawia niezrównany standard w zakresie możliwości i wartości.

W standardzie dostępne są: łączność sieciowa, integracja Splice i złącza CV/Gate, dzięki czemu producenci mogą bez wysiłku uzyskać dostęp do potrzebnych brzmień. MPC One ma fabrycznie załadowaną kolekcję nowych próbek i pętli perkusyjnych o wielkości 10 GB, przygotowanych specjalnie dla tego nowego sprzętu, dostarczając biblioteki pełne mocnych, dynamicznych brzmień perkusyjnych, które na pewno zrobią wrażenie na najbardziej wymagających twórcach.

W MPC One zastosowano charakterystyczne dla MPC silniki syntezy Electric, Tubesynth i Bassline, a także światowej klasy efekty AIR FX do miksowania i masteringu. Dzięki MPC One artyści mają wszystko, czego potrzebują, aby dostarczać imponujące, profesjonalne produkcje i gotowe do streamingu płyty.
Dodatkowo MPC One zapewnia sterownik sprzętowy dla PC i Mac oraz pełną wersję oprogramowania MPC2 Desktop.

Dan Gill, Starszy Menedżer Produktu z Akai Professional, powiedział:
„Dzięki MPC X i MPC Live, najpotężniejszym samodzielnym urządzeniom do produkcji muzyki w historii, przetarliśmy nowe szlaki. Z dumą możemy powiedzieć, że udało nam się dostarczyć dokładnie taką samą moc w wydajnej formie, która będzie odpowiednia do każdego studia produkcji muzycznej. To naprawdę niezwykły dzień dla twórców muzycznych na całym świecie”.

 

Pozostałe aktualności

Korzystając z niniejszej strony internetowej wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja sp. z o.o. sp. k. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce prywatności.

Made by OSOM