Dan Vadim Von stworzył kolekcję brzmień do multiefektów HeadRusha

28.11.2018

Dan Vadim Von stworzył kolekcję brzmień do multiefektów HeadRusha

Dodaj do Pedalboardu lub Gigboardu kolekcję 10 brzmień death metalu

HeadRush ogłosił wprowadzenie wyjątkowej kolekcji brzmień stworzonych przez gitarzystę, którym jest Dan Vadim Von z zespołu Morbid Angel.

To zapierająca dech w piersiach kolekcja 10 zestawów fachowo wyposażonych przez samego artystę, dzięki której poznasz ciemniejszą i mocniejszą stronę multiefektów HeadRush Pedalboard i Gigboard.

„Kiedy po raz pierwszy dowiedziałem się o multiefekcie HeadRush Pedalboard, od razu się nim zainteresowałem. Chciałem wiedzieć o wszystkich wspaniałych możliwościach tego futurystycznie wyglądającego urządzenia. Ale dopiero kiedy dostałem HeadRusha i podłączyłem do niego gitarę, przekonałem się ostatecznie, że jest to jedno z najbardziej przemyślanych i innowacyjnych urządzeń gitarowych, które są obecnie dostępne na rynku. Multiefekt jest bardzo solidny i zawiera niemal nieskończoną paletę możliwości brzmieniowych dla gitarzystów grających w każdym stylu muzycznym. Sercem urządzenia jest duży ekran dotykowy, który pozwala na bardzo intuicyjną obsługę, dzięki temu wszystkie możliwe do uzyskania efekty masz pod palcem! Nieważne czy jesteś w studiu, czy dajesz czadu na scenie. HeadRush Pedalboard jest jak statek kosmiczny wśród multiefektów”. – Dan Vadim Von.

HeadRush Gigboard i Pedalboard posiadają świetny procesor quad – core i oprogramowanie DSP Eleven® HD Expanded™. HeadRush Gigboard i Pedalboard dostarczają najbardziej różnorodne, realistycznie brzmiące i responsywne symulacje wzmacniaczy, kolumn, mikrofonów i efektów, jakie kiedykolwiek zostały zawarte w kompaktowym, przeznaczonym na koncerty multiefekcie podłogowym.

7–calowy wyświetlacz dotykowy pozwala na łatwą obsługę poprzez klikanie, przesuwanie i „drag and drop”, aby bardzo szybko tworzyć i edytować swoje zestawy efektów w bezprecedensowy i intuicyjny sposób.

Dodatkowo, oba modele płynnie przechodzą pomiędzy efektami i pozostawiają za sobą ogon reverbu lub delaya, mają wbudowany looper z czasem nagrywania do 20 minut, możliwość załadowania odpowiedzi impulsowych oraz wyjątkowych butikowych efektów, których nie znajdziesz nigdzie indziej.

Nieważne, czy szukasz klasycznego ciepłego vintage’owego wzmacniacza z naturalnym lampowym przesterem, szerokiego i przestrzennego delaya o nieskończonym feedback’u, czy najcięższych djent’owych brzmień. HeadRush Pedalboard i Gigboard mają to wszystko i jeszcze więcej.

Pozostałe aktualności

Od 25.05.2018 obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku (RODO). W związku z tym potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera.

Made by OSOM