Białe monitory A4V i A7V z limitowanej edycji

20.05.2024

Białe monitory A4V i A7V z limitowanej edycji

ADAM Audio prezentuje limitowane białe wersje monitorów A4V i A7V

ADAM Audio ogłasza limitowaną edycję monitorów studyjnych A4V i A7V, która ma uczcić dwudziestą piątą rocznicę producenta.

Ograniczona liczba tych dwóch modeli monitorów bliskiego pola z wielokrotnie nagradzanej serii A, z dekadenckim wykończeniem w arktycznej bieli o wysokim połysku, będzie dostępna od czerwca 2024r. u wybranych oficjalnych sprzedawców sprzętu ADAM Audio na całym świecie, a także w sklepie internetowym ADAM Audio.

Limitowana edycja monitorów studyjnych A4V i A7V posiada pełną specyfikację swoich oryginalnych odpowiedników, w tym integrację Sonarworks, która ułatwia automatyczną korekcję pomieszczenia oraz ofertę 5-letniej gwarancji z możliwością przedłużenia. Arktyczne białe wykończenie z pewnością wyróżni się w każdym studiu lub w domowych systemach audio, gdzie tradycyjne czarne wykończenie nie pasuje do pomieszczenia.

Para każdego modelu będzie do zgarnięcia jako pierwsza lub druga nagroda w kolejnym konkursie ADAM Audio Soundtrack Competition, który również odbędzie się w maju 2024 r. Czekajcie na informacje!

Białe monitory A4V i A7V z limitowanej serii dostępne będą do wyczerpania zapasów.

Pozostałe aktualności

Made by OSOM