Zespół Rottin’ Green i set Aguilara

19.12.2018

Zespół Rottin’ Green i set Aguilara

Jak sprawdził się set Aguilara na scenie? Recenzuje Kuba Miąskowski

O secie Aguilara na scenie – wzmacniaczu AG 700 oraz kolumnie SL 212 – mówi Kuba Miąskowski, basista grający w składzie zespołu Rottin’ Green.

Na trasie z zespołem Rottin’ Green miałem przyjemność grać na secie od Aguilar – AG700 + paczka SL 212 – powiedział Kuba Miąskowski.

Wzmacniacz AG 700

Zacznę od wzmacniacza, który ze sporym zapasem dawał radę w każdych warunkach i świetnie brzmiał w każdym z klubów, w których graliśmy.

Pozwala on na ukręcenie różnorodnego brzmienia. Sprawdził się w metalu, jak i w lżejszych klimatach.
Został doceniony przez kapele z którymi dzieliliśmy scenę.
W naszej grunge’owo-stonerowej stylistyce wpasował się znakomicie.

Kolumna SL 212

Największe wrażenie zrobiła na mnie kolumna SL 212, która jest bardzo dynamiczna i dmucha tłustym dołem bez 'zamulania’ linii basowych. Tego szukałem od dawna i to w końcu dostałem!

Nie można nie wspomnieć o wygodzie transportu tego sprzętu.
Head jest kompaktowy i z łatwością mieści się do torby czy plecaka, a paczka pomimo swojego gabarytu jest bardzo lekka (nosiłem ją sam w jednej ręce).

Dzięki Aguilarowi odnalazłem swoje ostateczne basowe brzmienie!.

– Kuba Miąskowski, Rottin’ Green

Pozostałe zagadnienia

Korzystając z niniejszej strony internetowej wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja sp. z o.o. sp. k. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce prywatności.

Made by OSOM