Sesja w LUNIE przygotowana przez Marcina Borsa

02.12.2021

Sesja w LUNIE przygotowana przez Marcina Borsa

Zobacz, jak wygląda nagrany ślad w Lunie i co możesz z tym zrobić

Solo act Marcina Borsa, kompozycja „Crying”, znana nie tylko z wykonania Roya Orbisona, ale również z filmu „Mulholland Drive” Davida Lyncha, po prostu zachwyca. W roli głównej, poza wykonawcą, występują kostki gitarowe Universal Audio UAFX. Jak to dzieło zostało nagrane w LUNIE? Zobacz!

Specjalnie dla użytkowników programu do nagrywania LUNA Marcin Bors przygotował nagrany ślad z efektami oraz sesje z pogłosami, jakie zostały użyte w utworze Jego wykonania.

Pobierz materiał i do dzieła!
POBIERZ

Co możesz zrobić w LUNIE?

LUNA przekształca interfejsy Apollo w najbardziej inspirujące i w pełni zintegrowane systemy nagraniowe, dostępne na komputery Mac. ZA DARMO dla użytkowników Apollo z wyposażonych w Thunderbolt.

LUNA wspierana jest przez technologię Realtime Monitoring, umożliwiającą LUNIE nagrywanie i miksowanie w czasie rzeczywistym. Jest prosta w obsłudze – praca na jednym oknie, dodawanie nieograniczonej liczby ścieżek, pełna obsługą AU oraz dostęp do pakietu instrumentów i innych ekskluzywnych narzędzi.

Posłuchaj, jak Marcin Bors zagrał utwór „Crying”, z użyciem efektów UAFX.

Pozostałe zagadnienia

Korzystając z niniejszej strony internetowej wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja sp. z o.o. sp. k. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce prywatności.

Made by OSOM