Avantone Bonzo Bundle – Zestaw mikrofonów do perkusji

23.03.2021

Avantone Bonzo Bundle – Zestaw mikrofonów do perkusji

Uchwyć niesamowity basowy cios z bębnów czy kolumn basowych

Zestaw Avantone Bonzo Bundle zapewnia wszystko, czego potrzebujesz, aby uchwycić niesamowity basowy cios z bębnów, kolumn basowych i innych instrumentów intensywnie korzystających z niskich częstotliwości.

Zestaw Avantone Bonzo Bundle to kompletne rozwiązanie pozwalające uzyskać najlepszy dźwięk z bębna basowego.
Składa się z mikrofonów Kick i Mondo oraz wytrzymałego stojaka do Kick i SSM Shockmount do Mondo.
Mikrofon Avantone Kick świetnie przechwytuje częstotliwości subsoniczne, a Avantone Mondo pozwala osiągnąć mocny atak i pełne brzmienie.

Jeśli wciąż brakuje Ci basu, to potrzebujesz zestawu Avantone Bonzo Bundle!

Mikrofon Kick – Klasyczny towarzysz niskich częstotliwości

Avantone Kick to subsoniczny mikrofon niskoczęstotliwościowy, który korzysta z reprodukcji słynnego przetwornika niskotonowego, jaki możesz kojarzyć z „białą membraną”. Niezależnie od tego, czy rejestrujesz dźwięk z kolumny basowej, czy uderzenia bębna basowego perkusji, Kick wychwyci to, czego żaden inny mikrofon nie potrafi. Wyciągnie prawdziwie mięsisty bas na pierwszy plan!

Mondo – Poważny atak, poważne brzmienie

Avantone Mondo to kardioidalny mikrofon dynamiczny przeznaczony specjalnie do bębnów basowych.
Dzięki agresywnemu konturowi częstotliwości, Mondo z łatwością może oddać moc instrumentu i potężny atak. Ale nie tylko brzmienie tego mikrofonu robi wrażenie. Eleganckie wykończenie w kolorze czerwonym cabernet świetnie prezentuje się na scenie i w studiu.

Zgrany zespół

Mikrofon Kick doskonale uzupełnia mikrofon Mondo, dlatego producent Avantone stworzył ten wyjątkowy zestaw – Avantone Bonzo Bundle!

Zobacz pełny opis Avantone Bonzo Bundle.

Pozostałe aktualności

Korzystając z niniejszej strony internetowej wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja sp. z o.o. sp. k. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce prywatności.

Made by OSOM