Autoryzowane Centra Odsłuchowe ADAM Audio

20.03.2024

Autoryzowane Centra Odsłuchowe ADAM Audio

Zapraszamy do posłuchania monitorów ADAM Audio w Centrach Odsłuchowych

ADAM Audio z radością ogłasza wznowienie programu Autoryzowanych Centrów Odsłuchowych. Ta modernizacja obejmuje dodanie 120 nowych sklepów stacjonarnych na całym świecie, zapewniając klientom niezrównaną możliwość poznania i przetestowania szerokiej gamy monitorów studyjnych ADAM Audio, w tym nowej serii A.

Centra odsłuchowe prezentują najnowsze osiągnięcia w technologii audio, umożliwiając klientom odkrywanie pełnego potencjału tych niezwykłych monitorów ADAM Audio. Niezależnie od tego, czy chodzi o profesjonalne studia, konfiguracje domowe, środowiska nadawcze, instalacje stacjonarne, aplikacje audio 3D, czy też entuzjastów domowego sprzętu audio, ADAM Audio oferuje wszechstronną gamę modeli spełniających różne potrzeby.

„Naszym celem przy ponownym uruchomieniu programu Autoryzowanych Centrów Odsłuchowych jest stworzenie dedykowanych przestrzeni, w których klienci będą mogli naprawdę przekonać się z pierwszej ręki o jakości dźwięku monitorów studyjnych ADAM Audio” – mówi Christian Hellinger, dyrektor generalny ADAM Audio.

„Te centra odsłuchowe będą służyć jako centra eksploracji dźwięku, umożliwiając klientom słuchanie, testowanie i porównywanie naszych monitorów, w niektórych przypadkach z serii T do serii S. Poprzez ten program chcemy zapewnić naszym klientom możliwość podejmowania świadomych decyzji i wspierania naszych partnerów detalicznych”.

Znalezienie najbliższego autoryzowanego centrum odsłuchowego ADAM Audio jest teraz łatwiejsze niż kiedykolwiek. Na stronie internetowej producenta znajduje się wygodne narzędzie „wyszukiwarka dealerów”, które umożliwia użytkownikom zlokalizowanie najbliższego autoryzowanego centrum odsłuchowego.

Więcej informacji na temat autoryzowanych centrów odsłuchowych ADAM Audio można znaleźć na tej stronie:
ADAM Audio – Authorized Listening Centers Worldwide (adam-audio.com)


Odwiedź Autoryzowane Centrum Odsłuchowe:  

Czak Music

Magnus

Action/Sferis.pl

Studio Store 

Supersound

 

O ADAM Audio

Od chwili założenia firmy w 1999 roku, monitory ADAM Audio cieszą się reputacją producenta doskonałej jakości dźwięku i niezrównanej jakości. Wraz z rozwojem głośników wysokotonowych X-ART i S-ART, które charakteryzują się rozszerzonym zakresem częstotliwości i wyższą wydajnością w porównaniu do kopułkowych głośników wysokotonowych, ta unikatowa konstrukcja głośnika wysokotonowego stała się ucieleśnieniem przejrzystego, wysoce zdefiniowanego i autentycznego dźwięku, który jest obecnie najbardziej charakterystycznym rozwinięciem zastrzeżonych projektów ADAM Audio. Przetwornik wysokotonowy ADAM Audio, jest wytwarzany i starannie ręcznie testowany w berlińskiej fabryce.

ADAM Audio jest rzadkim wyjątkiem w czasach zautomatyzowanej produkcji masowej i jest reprezentowany na całym świecie poprzez globalną sieć dystrybutorów i dealerów w ponad 75 krajach. ADAM Audio jest członkiem Focusrite Group, globalnej grupy produktów muzycznych i audio, której produkty i rozwiązania ułatwiają produkcję wysokiej jakości dźwięku nagranego i na żywo.

www.adam-audio.com

Pozostałe aktualności

Made by OSOM