Ten Typ Mes

Ten Typ Mes

Ten Typ Mes (Piotr Szmidt) to wszechstronny, charyzmatyczny, jeden z najbardziej cenionych i rozpoznawalnych polskich raperów, a także DJ i producent muzyczny. Na scenie występuje od 2001 roku. Jest współtwórcą zespołów Flexxip i 2cztery7, a na swoim koncie ma sześć solowych, stylistycznie zróżnicowanych płyt: „Alkopoligamia: zapiski Typa”, „Zamach na przeciętność”, „Kandydaci na szaleńców”, „Ten Tym Mes i Lepsze Żbiki”, „Trzeba było zostać dresiarzem”, „Ała”. Muzyk ceniony jest za otwartość wobec wszelkich kwestii społecznych i ich stanowczy przekaz w warstwie tekstowej.
Muzyk używa lampowego mikrofonu pojemnościowego sE Gemini II, natomiast sprzęt studyjny uzupełnił o referencyjny interfejs audio RME Fireface 802.

Zdjęcie: Paweł Zanio

Od 25.05.2018 obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku (RODO). W związku z tym potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera.

Made by OSOM