Steve Nash

Steve Nash

Steve Nash to wszechstronny, utalentowany, kreatywny muzyk, pianista, kompozytor, producent muzyczny i DJ, który na swoim koncie ma już sporo nagród i wyróżnień. Zdobył m.in. mistrzostwo świata DJ-ów (IDA 2012, 2013, 2015), jest też wicemistrzem Sample Music Festival (Berlin 2017). Współpracował z wieloma muzykami, w tym z czołowymi polskimi raperami (np. O.S.T.R., GrubSon, Sokół, Małpa).
Tworzy wiele projektów muzycznych, w których wyraźnie zaznacza się jego nowatorskie podejście do muzyki, np. projekt „Steve Nash & Turntable Orchestra” łączący muzykę klasyczną i turntablism.
Do zestawu swoich instrumentów dołączył autonomiczny instrument Akai MPC Live.

Wideo

Od 25.05.2018 obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku (RODO). W związku z tym potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera.

Made by OSOM