Steve Nash

Steve Nash

Steve Nash to wszechstronny, utalentowany, kreatywny muzyk, pianista, kompozytor, producent muzyczny i DJ, który na swoim koncie ma już sporo nagród i wyróżnień. Zdobył m.in. mistrzostwo świata DJ-ów (IDA 2012, 2013, 2015), w 2017 został wicemistrzem Sample Music Festival (Berlin), a w 2020 w wielkim stylu zdobył mistrzostwo! Współpracował z wieloma muzykami, w tym z czołowymi polskimi raperami (np. O.S.T.R., GrubSon, Sokół, Małpa). Tworzy wiele projektów muzycznych, w których wyraźnie zaznacza się jego nowatorskie podejście do muzyki, np. projekt „Steve Nash & Turntable Orchestra” łączący muzykę klasyczną i turntablism.
Do zestawu swoich instrumentów dołączył autonomiczny instrument Akai MPC Live II.

Wideo

Polecane produkty

AKAI MPC LIVE II

AKAI MPC LIVE II

Samodzielna stacja robocza typu MPC, ekran multi-touch 7″, 16 podświetlanych padów, głośniki stereo, akumulator, wejście gramofonowe, pamięć wewnętrzna 16GB, 10GB brzmień, opcjonalny HD SATA 2.5″ i karta SD, 4 x CV, 2 x MIDI, pamięć RAM 2GB, 2 x USB 3.0

Zobacz

Korzystając z niniejszej strony internetowej wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja sp. z o.o. sp. k. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce prywatności.

Made by OSOM