Magdalena Czwojda

Magdalena Czwojda

Magdalena Czwojda to jedyna w Polsce gitarzystka grająca na gitarze akustycznej i elektrycznej tak zróżnicowany repertuar. Gra także na gitarze basowej i instrumentach klawiszowych. Ta świetna gitarzystka przede wszystkim koncertuje ze swoim solowym materiałem, ale na stałe współpracuje też z zespołem „Tercet czyli Kwartet” oraz Teatrem Muzycznym CAPITOL we Wrocławiu. Tworzy jazzowy duet z basistą Tomkiem Grabowym oraz rodzinny zespół „Past&Future”. Gościnnie uczestniczyła w licznych nagraniach audio i TV, na swoim koncie ma także wydane autorskie płyty: zespołu „NomeN” (którego była liderką), duetu „Soundz Good” oraz  niedawną premierę solowego, autorskiego, gitarowego albumu pt. „W zależności”.
Arsenał swoich instrumentów Magda wzbogaciła o multiefekt gitarowy HeadRush, o którym mówi: „HeadRush to wspaniałe rozwiązanie dla osób chcących połączyć wszystkie najlepsze gitarowe brzmienia w jednym. Daje nieograniczone możliwości kreowania dźwięku, edycja jest bardzo prosta, wręcz intuicyjna i co ważne (dla mnie jako kobiety, ale myślę, że mężczyźni też to docenią) rozmiar tego sprzętu daje możliwość zabrania go ze sobą dosłownie wszędzie”.

Wideo

Korzystając z niniejszej strony internetowej wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja sp. z o.o. sp. k. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce prywatności.

Made by OSOM