Magdalena Czwojda

Magdalena Czwojda

Magdalena Czwojda to jedyna w Polsce gitarzystka grająca na gitarze akustycznej i elektrycznej tak zróżnicowany repertuar. Gra także na gitarze basowej i instrumentach klawiszowych. Ta świetna gitarzystka przede wszystkim koncertuje ze swoim solowym materiałem, ale na stałe współpracuje też z zespołem „Tercet czyli Kwartet” oraz Teatrem Muzycznym CAPITOL we Wrocławiu. Tworzy jazzowy duet z basistą Tomkiem Grabowym oraz rodzinny zespół „Past&Future”. Gościnnie uczestniczyła w licznych nagraniach audio i TV, na swoim koncie ma także wydane autorskie płyty: zespołu „NomeN” (którego była liderką), duetu „Soundz Good” oraz  niedawną premierę solowego, autorskiego, gitarowego albumu pt. „W zależności”.
Arsenał swoich instrumentów Magda wzbogaciła o multiefekt gitarowy HeadRush, o którym mówi: „HeadRush to wspaniałe rozwiązanie dla osób chcących połączyć wszystkie najlepsze gitarowe brzmienia w jednym. Daje nieograniczone możliwości kreowania dźwięku, edycja jest bardzo prosta, wręcz intuicyjna i co ważne (dla mnie jako kobiety, ale myślę, że mężczyźni też to docenią) rozmiar tego sprzętu daje możliwość zabrania go ze sobą dosłownie wszędzie”.

Wideo

Polecane produkty

Headrush Pedalboard

Headrush Pedalboard

Zaawansowany procesor gitarowy [symulacje wzmacniaczy, kolumn, mikrofonów oraz kostek], technologia Eleven HD, rejestracja oraz reamping [USB], ekran dotykowy 7”, footswitche z ekranami OLED, obsługa drag-and-drop, looper 20min, metalowa konstrukcja

Zobacz

Korzystając z niniejszej strony internetowej wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja sp. z o.o. sp. k. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce prywatności.

Made by OSOM