Maciej Gładysz

Maciej Gładysz

Maciek Gładysz – gitarzysta, muzyk, kompozytor, producent, najbardziej znany z występów w zespołach Human, Wilki oraz z wieloletniej współpracy z Edytą Bartosiewicz, występował też w ostatnim solowym składzie zespołu Roberta Gawlińskiego.
Jako gitarzysta nagrywał i pracował z wieloma artystami m.in. z Kasią Kowalską, Małgorzatą Ostrowską czy też na solowych albumach Beaty Kozidrak.
Był producentem i realizatorem m.in. płyty Urszuli ”Dziś już wiem” z wyjątkiem tytułowego utworu oraz kilku nagrań na płycie Patrycji Markowskiej z 2010 r.
Muzyk używa wtyczki i hardware Universal Audio.
Autorka zdjęcia: Patrycja Kotecka.

Wideo

Korzystając z niniejszej strony internetowej wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja sp. z o.o. sp. k. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce prywatności.

Made by OSOM