Krzysztof Ścierański

Krzysztof Ścierański

Gitara basowa Vintage w rękach mistrza – Krzysztofa Ścierańskiego. Krzysztof Ścierański – wirtuoz, jeden z najwybitniejszych polskich basistów sięgnął po gitarę basową Vintage. Muzyk był basistą w słynnym zespole jazz-rockowym Laboratorium, wspópracował z równie wybitnymi postaciami, jak Tomasz Stańko czy Zbigniew Namysłowski.
Krzysztof Ścierański to postać, której kunszt i techniki gry połączone z niezwykłą wyobraźnią muzyczną, inspiurują nowe pokolenia gitarzystów. Obecnie ten aktywny i stale poszukujący nowych brzmień muzyk występuje na wielu koncertach solo lub w wyśmienitym towarzystwie, do którego należą m.in. Marek Napiórkowski, Zbigniew Jakubek czy Michał Dąbrówka.

Korzystając z niniejszej strony internetowej wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja sp. z o.o. sp. k. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce prywatności.

Made by OSOM