Hunter

Hunter

Zespół Hunter używa przedwzmacniacza lampowego Universal Audio 6176 Vintage Channel Strip. Hunter to charyzmatyczny i świetnie znany zespół na polskiej scenie muzycznej, założony przez wokalistę i gitarzystę Pawła „Draka” Grzegorczyka oraz perkusistę Grzegorza „Brooza” Sławińskiego. Zespół posiada fanów niemal w każdym zakątku kraju, a jego koncerty to niezapomniane wydarzenie nie tylko muzyczne, ale też wizualne. Grupa, nieustannie poszukująca nowych form wyrazu artystycznego, dwukrotnie otrzymała nominację do nagrody „Fryderyka” [2010 i 2012]. Jest ceniona za ekspresję i wyraźną stylistykę muzyczną, u źródeł której są brzmienia trashu i heavy metalu. Dwie ostatnie płyty zespołu „Królestwo” oraz „Imperium” szybko stały się złotymi płytami.
Zespół wykorzystuje wysokiej jakości sprzęt Universal Audio 6176 Vintage Channel Strip, tj. klasyczny lampowy przedwzmacniacz mikrofonowy i kompresor typu 1176 w jednym urządzeniu, a także pluginy Waves, w tym Vocal Signature Collection Vocal Native. Dwie ostatnie plyty „Królestwo” i „Imperium” okryły się złotem.

Od 25.05.2018 obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku (RODO). W związku z tym potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Administratorem danych jest Audiostacja. W każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania i usunięcia. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych (lepsze dopasowanie reklam), analitycznych i do wysyłania newslettera.

Made by OSOM